Skocz do zawartości
Dominika3

Northern Light F1 Fast Version - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłam u młodej że 2-3 liście są jaśniejsze (jakby delikatnie żółte). Jeszcze niczym nie jest nawożona. Martwić się tym?

IMG_20191011_112018.thumb.jpg.cc4c3659445706b8e2c88afcd56dd4de.jpgIMG_20191011_112032.thumb.jpg.c2c0ba05ab43a66db5f79a38ebcb7b90.jpg

Edytowane przez Dominika3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolne partie lisci beda zolkly  i odpadaly. To normalne i nie masz sie czym martwic.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN @Tester  Oki ? Na samym początku zaczęłam myśleć że może czegoś jej brakuje, no ale z drugiej strony patrząc na to że ta ziemia jest tak naładowana pierwiastkami to raczej nie wchodziłoby w grę ? Więc myślałam że może jakieś choróbsko się zaczyna bo na wegu przy pierwszej pannie tak nie miałam ? Ale jeśli piszecie że to normalne to ok ☺️ Zanim w ogóle napisałam ten post to czytałam post dodany przez Testerka o żółtych liściach, ale kolorem żadne z tych fotek nie pasowała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...