Skocz do zawartości
Dominika3

Northern Light F1 Fast Version - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich ponownie z nową koleżanką :classic_smile:

Jest to moja druga fotorelacja :classic_wink:

Box: 60x60x140 - Namiot

Oświetlenie: Panel LED - Mars Hydro Reflector 48 / 240W

Nasiona: Northern Light F1 Fast Version

Podłoże: Ziemia do Palm firmy Kronen + perlit

Wentylacja: 1x Wlot pasywny, 1x Wentylator kanałowy wyciągający 125mm, 190m3/h, 2400 obr./min firmy Blyss - zakupiony w Castoramie,  1x Przewód wentylacyjny,  1x wiatrak mieszający.

Temperatura i wilgotność: Temp. 25-30 stopni, Wilg. 45-55% - Do pomiaru używany higrometr zawieszony między szczytem koleżanki a panelem.

Nawozy: Aktualnie jeszcze żadnych.

Dzień 4

IMG_20190912_221223.thumb.jpg.a034a74d32acc478e73889e9335f8830.jpg

Dzień 10

IMG_20190916_125716.thumb.jpg.60062dd16e66d15e6c963d74f4056e1d.jpg

Dzień 12

IMG_20190918_131135.thumb.jpg.c5e87ec3e89d00abf41fb3dc56c35bfd.jpgIMG_20190918_131142.thumb.jpg.a2dcea1a1c3ad0853ef1ec6c0765d799.jpg

Edytowane przez Dominika3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkada że dopiero teraz doczytałam "dokładniej" u pana pestki że jest to półautomat ? i nie wiem czy nie będzie koleżanka potrzebowała większej uwagi jak i więcej pracy z mojej strony ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten karton to z miejsca wywal i daj plastik / metal nierdzewny 

chyba ze bez wody uprawę bd prowadziła , karton + woda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan Kartonik jest wsadzony raptem na około 5cm - jest tylko po to aby koleżanka nie tańczyła i nie daj Boże w trakcie podsysu powietrza z wlotu pasywnego przez wentylator a dodatkowo dmucha na nią wiatrak co dodatkowo podnosi ryzyko, więc zastosowałam kartonik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wielkitopek Już też to testowałam i wtedy ciąg jest taki że Panna "Wyginała śmiało Ciało" ? z poprzednią koleżanką zrobiłam wcześniej to samo - myślałam że kartonik będzie miał wpływ na światło itp ale na szczęście sposób się sprawdza :classic_wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze po lst wyciagnie sie na max. 60cm. Jesli naprwde wystrzeli w gore to bedziemy ja lamali. Ale o to bedziemy sie martwic jak urosnie za duza ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...