Skocz do zawartości
Tester

THC we krwi

Rekomendowane odpowiedzi

THC we krwi

thc-we-krwi.jpg

Kiedy palisz marihuanę to psychoaktywny składnik THC zostaje w organizmie również we krwi. 

Testy na THC we krwi nie są zbytnio często wykonywane.Dużo łatwiej i szybciej sprawdzić THC testami ze śliny czy moczu. Czasem jednak konieczne są badania robione z krwi. THC we krwi może różnie się utrzymywać, zależy to od kilku czynników oraz organizmu palacza marihuany.

THC we krwi ile czasu pozostaje zależy od:

- metabolizmu danego konsumenta 

- wypalonej ilości marihuany

- jak często przyjmowana jest marihuana

thc-we-krwi.jpg

 

Jeśli marihuanę palisz nie zbyt często od czasu do czasu to THC we krwi można wykryć do ok. 2-3 dni od ostatniego palenia marihuany.

Jeżeli jarasz regularnie to THC można wykryć do ok. 14 dni od ostatniego palenia marihuany.

Pozbywanie się THC w krwi, oszukaj testy

Jeśli będziesz miał przeprowadzane testy na obecność THC to możesz wykonać kilka czynności aby oszukać testy THC:

- należy pić duże ilości wody

- pić zieloną herbatę 

- pić kawę

- użyj witaminy C 

Możesz też użyć specjalnych środków do oczyszczania organizmu z toksyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba naprawde zalezy od czlowieka. Mialem robiony test (mocz) na thc i nic nie wykrylo a dzien wczesniej pizgalem. Z kolei we krwi wykryto thc ponad tydzien po tym jak palilem.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poprzedniej nocy zatrzymała mnie policja do kontroli. Policjanci sprawdzali zawartość mojej torebki, reszty samochodu i przeszukali chłopaka. Znaleziono jego susz i zabrano nas na komisariat. Zrobiono testy z moczu, który również mi wyszedł pozytywny. Zważywszy na to, iż byłam kierowcą zabrano mi prawo jazdy na czas oczekiwania na wyniki z krwi, na które również mnie zabrano. Nie wiem czego się spodziewać. W danej chwili byłam całkowicie trzeźwa, ponieważ tego dnia jeszcze nie paliłam. Powiem szczerze, że palę dość regularnie (4x w tygodniu) w okresie wakacyjnym nawet częściej, jednak w bardzo małych ilościach. Określę to w sposób taki, że biorę po 3-6 "buszków" dziennie z blanta od chłopaka, więc dodatkowo wymieszanego z tytoniem. Czy jest cień nadziei, że stężenie THC we krwii nie będzie na tyle duże aby zabrano mi prawo jazdy na dłużej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...