Skocz do zawartości
Korequs

Wentylator

Rekomendowane odpowiedzi

Montuj go w środku jako wentylator mieszający, na wysokości mniej więcej twojej przyszłej rośliny. 

Na dole masz 3 kominy zabezpieczone siatką na owady, otwórz je. 

Kolejny komin masz na samej górze oraz dwa nieco niżej do zamontowania wentylatorow wyciągających, ale jest to zbędne. Zostaw je otwarte. 

Jeden dobrej jakości wentylator mieszajacy w środku zrobi robotę ?

 

Edytowane przez Mr.Squn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tymi wtlaczajacymi powietrze wiatrakami ? Juz w ktoryms z kolei poscie to widze, wtlaczajace wentylatory sa NIE potrzebne. Wlot pasywny, porzadny mieszak i odpowiedni wentylator wyciagajacy, to wszystko co potrzebujesz.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN te wentylatory wtłaczające to praktycznie nic innego jak wentylator mieszający + mają zastosowanie do niektórych filtrów węglowych ?

Każdy używa to co ma, kolega miał to w zestawie z boxem, to czemu miałby nie używać takowego sprzętu? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszak buja rosliny, co powoduje wzmocnienie lodygi  jak i zreszta calej rosliny, wentylator wtlaczajacy dmucha zazwyczaj na doniczki i nic poza tym.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Tester napisał:

wpuszcza też świeże powietrze a rośliny to lubią 

Jak najbardziej, że rośliny lubią świeże powietrze, ale tak jak już Chemskun nadmienił- w takiej wielkości namiocie nie trzeba went. wtłaczającego ponieważ wyciągający (dobry) załatwi sprawę- wytworzy podciśnienie dzięki któremu świeże powietrze będzie zasysane przez otwory pasywne. Wtłaczający może nawet przeszkadzać w dobrej cyrkulacji ponieważ wyciąg nie nadąży wyrzucać zebranego powietrza- oczywiście mowa o mniejszych namiotach, a nie duże budy czy grow romy, bo tam to już troszkę inaczej się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a nie chce zaśmiecać forum nowym tematem, wiec zapytam tutaj:

czy wentylator mieszający powietrze w środku namiotu macie włączony cały czas, czy wyłączacie go czasami? chodzi mi głównie o hałas, bo ja mam swój namiot w sypialni, wentylator wyciągający będę wyciszał i mam już do niego sterowanie z termostatami, tylko ten wiatrak w środku jeszcze się zastanawiam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...