Skocz do zawartości
MamNaImieJohny

Kiedy ścinać?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Moja roślinka poszła w ziemię dokładnie 2 miesiące temu. Nawożona była biohummusem uniwersalnym, gdy zaczęła kwitnąć zmieniłem na biohummus dla roślin kwitnących. Załączam parę zdjęć, bo mam dwa pytania

1. Kiedy ciąć( widzę, że nie które włoski są już innego koloru)

2. Czy to normalne, że aż tyle listków wyrasta z topow ( szczerze nie wydają się jakieś wielkie - topy )

3. Czy ciąć jednorazowo, czy np. Ściąć tylko to co dojrzałe a te topki przysloniete przez liście zostawić aby doszły? (Zdjęcie tego nie uchwycilo)

 

 

Ps. Roślina jest od początku na dworzu, miała iść w indoor ale lampa mi sie zepsuła zanim zdazylem wgl zasadzic :D.

20190916_145424.thumb.jpg.8ae5e65ff256386038011769038d6a99.jpg

20190916_145501.jpg

20190916_145429.jpg

20190916_145438.jpg

20190916_145443.jpg

20190916_145449.jpg

20190916_150914.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miarodajne bedzie tylko zdjecie trichomow. Z tych zdjec ciezko cokolwiek wywrozyc  ?

 

Edit. Aha, to ze  z topow wyrastaja listki to normalne, i tak mozesz sciac dojrzale topy zostawiajac reszte zeby doszla.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, MamNaImieJohny napisał:

2. Czy to normalne, że aż tyle listków wyrasta z topow ( szczerze nie wydają się jakieś wielkie - topyimageproxy.php?img=&key=c2a3cf68c239d756 )

3. Czy ciąć jednorazowo, czy np. Ściąć tylko to co dojrzałe a te topki przysloniete przez liście zostawić aby doszły? (Zdjęcie tego nie uchwycilo)

 

@MamNaImieJohny normalne taka odmiana się trafiła 

Możesz ciąć na raty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...