Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
45 minut temu, Farmerka napisał:

@Vampidrut relacji z niej nie robiłeś? Moge dostać kilka fotek jak wyglądała odkąd topy zaczęły się pokazywac?? akurat robie ta odmiane teraz i mnie ciekawi.

Bardzo chętnie pokazał bym fotki , ale nie mam , nie robie relacji bo nie mam takiej potrzeby , jedynie co moge Ci powiedzieć ze około 70% sadzonek łapie taki kolor , większa szansa jest jak dasz trochę niższą temperature , ja utrzymywałem max 25c na wegu i około 22-23c na flo. 
Uprawiam od 2000r. i niestety już mi przeszło z relacjami itd. Zazwyczaj nowicjusze robią relacje i fajnie , jak ja zaczynałem jeszcze nie było smartfonów , a internet to był luksus na którego mało kogo było stać. 
Jeszcze raz sorry , ale nie pomogę z fotkami. Jedynie co to kolor powinny już łapać w około 3cim tygodniu flo. Ja miałem pestki od fast buds. 
Mam nadzieje że wyjdzie Ci Pink.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vampidrut na grupie sa osoby co sadzą po 10lat i wiecej, więc to chyba nie są nowicjusze? A fotki nadal czasem pstrykają? także uważam że to błędne stwierdzenie. 

Ja sama kilka lat juz sadze a dalej pstrykam foty, może nie na weg aż tyle ale na flo owszem. 

Jakos dam rade bez fotek? mi bardziej o wyglad topow i całego krzaka chodziło przed kosą, kolor jest nieważny bo napewno wyjdzie kolor. Dzięki✌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Farmerka nie wiem , nie śledzę fotorelacji akurat tu , ogólnie bardziej się udzielam na zagranicznych forach , tu jedynie prowadzę kilka osób i pomagam dla zaczynających zabawę w indoor i automaty , bo ja tylko siedzę w auto i tylko indoor , nie znam tu ludzi kto ile sadzi itd. Po prostu mnie to nie interesowało , jak to sie mówi starych nawyków sie cieżko pozbyć , a ja uprawiam po swojemu , a na forum jestem bardziej by pomagać tym najbardziej potrzebującym niż czerpać wiedzę. Zazwyczaj ludzie pytają na pw lub whatsApp , stąd wrażenie że nie ma mnie stricte na forum. Ale jak widze tu jest wystarczająca ilość osób które doradzają z uprawami. 
Powodzenia z tym różowym. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bimbrownik cześć , już tłumaczę dla czego tylko AF indoor .

Po 1 - czas - 4-5 upraw w roku na namiot.

2 - ciekawe odmiany jakich próżno szukać przy sezonach.

3- plon , średni z 1m2 około 600-800g , dla mnie wystarczy , razy 5 upraw w roku = 3-4kg suchego rocznie.

4- mnogość odmian do przetestowania w krótkim czasie , zazwyczaj mam 5 innych na uprawę. 
5- automaty są trudniejsze w uprawie niż sezony, trzeba je dobrze prowadzić od początku by dały dobry plon, lubie wyzwania.

6- zakochałem sie w pierwszym auto lowryder , potem f1 rapid i tak mi zostało do dziś. 
7- brak miejsca na namiot większy niż 100x100 , ale jak mówię mi wystarcza taka powierzchnia. 
 

 W sumie tyle jeżeli chodzi o to czemu AF. 
 

Następny rzut na zdjęciu , namiot 100x100 x 5 AF . 

74C02650-272F-4246-9421-0F855E00852E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy tyle wychodzi z namiotu 1m2 rocznie , nie będe marnował miejsca jak i tak jeden rachunek za prąd , to wole wstawić 5 sztuk AF niż dwie sezonówki . A  z „pozbyciem” sie nadwyżek nie mam problemu. If you know what I mean. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...