Skocz do zawartości
Tester

Uprawa marihuany w domu bez lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwa Uprawa marihuany w domu bez lamp ?

Odpowiedź jest oczywista, nie jest możliwa uprawa marihuany w domu bez lamp. Konopie potrzebują do rozwoju odpowiedniego światła aby zachodził proces fotosyntezy do życia roślin. Dlatego nie jest możliwe aby konopie prawidłowo się rozwijały bez odpowiedniego oświetlenia.

Rośliny konopi indyjskiej lubią dużo dobrego światła aby mogły prawidłowo się rozwijać, dlatego musisz zapewnić na daną powierzchnię                              odpowiednio dobrane lampy, po prostu dostosować odpowiednią ilość lumenów do swojego pomieszczenia jeśli korzystał byś z lamp HPS czy świetlówek bo w przypadku paneli LED nie są liczone lumeny.

Oczywiście jeśli miał byś w domu takie miejsce np. dobrze nasłoneczniony parapet czy balkon to istniała by szansa, że jakiś plon byś zebrał, jednak roślinka musiała by mieć odpowiednią ilość słońca aby nie wyrósł z niej wyciągnięty "badyl". Dlatego jeśli nie masz zapewnionego odpowiednio światła to nie ma sensu uprawiać konopie indyjskie, warto wtedy pomyśleć o zorganizowaniu sobie odpowiedniego miejsca pod uprawę.

Roślinki pod słabym oświetleniem wyciągają się do góry, jest to niekorzystne zjawisko rozwoju konopi, poniżej zdjęcia:

uprawa-marihuany-w-domu-bez-lamp.jpg

uprawa-marihuany-w-domu-bez-lamp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja zaryzykowałam , mam dobrze oswietlony pokój , i roślinka się pnie , ale nie mam zupełnie pojęcia co dalej ? może ktoś chciałby pomóc ? Bo mam parę pytań ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rudaaa Jak chcesz miec palenie, to wylal  pod slonce na dobra miejscowke, albo kup boxa z osprzetem. Jak chcesz poprostu podziwiac jak Twoj krzak wegetuje, to trzymaj na parepecie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...