Skocz do zawartości
Korequs

Po jakim czasie wyjdzie nasiono z ziemi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Po wsadzeniu nasionka w ziemie po jakim czasie mogę się spodziewać że wyjdzie na zewnątrz ewentualnie po jakim czasie zacząć się martwić jeśli w ogóle się nie pojawi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie ze najpierw ta pestke wykielkowales (woda potem chusteczki higieniczne itd), potem to juz kwestia 2-3 dni od momentu kiedy pestka wyladuje w doniczce.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pytanie brzmi po jakim czasie moge sie spodziewac ze wyjda na zewnatrz, zanim wsadzilem je do ziemi to wrzucilem je do wody na 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Korequs tak, kiełkowanie w ziemi przeważnie trwa trochę dłużej może to potrwać kilka dni, ciężko stwierdzić ile zależy od warunków kiełkowania i samego nasiona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie może takie kiełkowanie jest lepsze dla rośliny ale nie dla kiełkującego (nawet nie wiesz czy kiełka puściły )jak wymoczysz w wodzie to masz pewność ze kiełek jest i pójdzie w gore kieliszek z woda do szuflady (żeby kiełki miały ciemno) i efekt będzie po 1-2 dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12/09/2019 o 16:17, Korequs napisał:

Po wsadzeniu nasionka w ziemie po jakim czasie mogę się spodziewać że wyjdzie na zewnątrz ewentualnie po jakim czasie zacząć się martwić jeśli w ogóle się nie pojawi? 

Z

Witam Ja Wsadzilem 3 dni temu automata AK 47 jeszcze do tej pory nie mam efektow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wrzucam bez moczenia prosto do ziemi, generalnie jak po 7 dniach ci nie wyjdzie to weź wykałaczkę i grzebnij delikatnie od góry, jak nie zobaczysz zielonego to wrzucaj następną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...