Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Szym Currently, we can ship products to United States (including Contiguous States, Hawaii and Alaska) on the online store.   taki text widnieje na stronie producenta

podczas zamawiania jedyny kraj jaki widnieje to united states.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam małe pytanie odnośnie LED. Mam box o wymiarach 40x40x30. Ile lumenów muszę posiadać na 6 okazów natury ? Czy 8 Tys starczy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że warto dodać jakieś oświetlenie, żeby topy były grubsze i gęstsze?

Mam CFL 125w + 4x zwykłe żarówki LED 2500lm (13w) box 40x40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam i pytam 

Box 50x40x120(dł x szer x wys),jeden góra dwa automaty, wentylacja z PC i oświetlenie....no właśnie. Proszę o podanie konkretnego panelu LED ( chciałbym zacząć od ledów). Znalazłem produkty firmy LEDam, polecacie? No chyba że może CFL? DLATEGO PROSZĘ O DORADZENIE.

Ps.proszę nie piszcie,że wszystko jest napisane na forum,bo już nie jedno forum, artykuł przeczytałem i im więcej wiedzy tym więcej nie wiem. Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez Mario123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Annigmato napisał:

@Mario123 tu chyba nie ma co ich szukać 60% leci na marsach

alw

zobacz sobie jeszcze VIPARSPECTRA p600

Miałem na myśli co powie wujek guuuugle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Może ktoś polecić jakąś fajną lampę do boxa 0,16m2 ? Fajnie gdyby zużywała malo prądu, nie grzała mocno bo box jest mały i była w miarę przystępna cenowo. Miałem jakieś chińskie ledy full spectrum ale topy były małe, nie napuchnięte. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...