Skocz do zawartości
Scatman

1x 60 day grapefruit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich 

Po nieudanej pierwszej fotorelacji pora na 2 

Nasionko jakie posadzę to auto 60 day grapefruit feminizowane

Roślina będzie rosnąć w boxie o wymiarach 30x60 (0.18m2)

Nasiono jest już w wodzie czekam aż wyjdzie kiełek. Przy okazji czekam też na oświetlenie które będzie zamontowane w boxie (4-5 świetlówek Philips tornado 32w) 

Dodam jutro zdjęcie boxa wraz z oświetleniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok a więc wróciłem. 

Kupiłem taka ziemię uniwersalna 

I nawozy takie jakie na zdjęciach.

Dziś przyszły mi oprawki pozostało kupić żarówki i przedłużacz i czekać aż nasiono zacznie się wykluwac?

965D24D9-5D10-4F40-9D8E-7E5E213EBA66.jpeg

7CEB42B5-08FB-4C56-9FCA-763D752780F5.jpeg

E7B48FDF-244B-49AA-BE89-70FD7E76CBFC.jpeg

14DF1A9F-2F1D-4D13-B19D-BE389078D712.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Wiesiu napisał:

@Scatman a ta miska to w niej masz zamiar uprawiać ?

Tak to jest normalna doniczka ? już mi się zdjęcia innego robić nie chcialo( kupiona w ogrodniczym ) 

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemie mogles kupic jakiegos gotowca od Biobizz, Plagron albo Canna, mial bys z glowy problem nawozenia w fazie wegetatywnej. Nawozy nie sa mi znane, lubie experymentalne grow :ganjamon:


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, CheMsKuN napisał:

Ziemie mogles kupic jakiegos gotowca od Biobizz, Plagron albo Canna, mial bys z glowy problem nawozenia w fazie wegetatywnej. Nawozy nie sa mi znane, lubie experymentalne grow :ganjamon:

Mogłem ale u mnie w mieście czegoś takiego niema ? Trudno będę nawozić wkoncu się uczę tego wszystkiego dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok nasiono wykiełkowało. Zostało wrzucone do doniczki (zrobiłem otwór długopisem na ok 1.5cm) i podlałem lekko woda ? zaczynamy !!!

 

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman tylko przez najbliższe 7 dni od wyjścia nie lej jej żadnych nawozów.. 

 

Zainwestuj w nawóz Biohumus.. Groszowe sprawy. Po 7 dniu życia roślinki, daj 30 ml czystego nawozu pod korzeń, następnie 2 dni podlewaj czystą wodą i potem kolejne 30 ml czystego nawozu pod korzeń, następnie możesz go rozrabiac już z wodą i lac taką dawką jak podaje producent ? Ten nawóz nie jest agresywny. Możesz śmiało zwiększać dawki w dalszym okresie wege ? Roślinka będzie na pewno zadowolona ?

 

Mozesz go również stosować z innymi nawozami. Nie zaburzy pH ?

Edytowane przez Mr.Squn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mr.Squn napisał:

@Scatman tylko przez najbliższe 7 dni od wyjścia nie lej jej żadnych nawozów.. 

 

Zainwestuj w nawóz Biohumus.. Groszowe sprawy. Po 7 dniu życia roślinki, daj 30 ml czystego nawozu pod korzeń, następnie 2 dni podlewaj czystą wodą i potem kolejne 30 ml czystego nawozu pod korzeń, następnie możesz go rozrabiac już z wodą i lac taką dawką jak podaje producent ? Ten nawóz nie jest agresywny. Możesz śmiało zwiększać dawki w dalszym okresie wege ? Roślinka będzie na pewno zadowolona ?

 

Mozesz go również stosować z innymi nawozami. Nie zaburzy pH ?

Ten nawóz co mam się nie nada ? Narazie jeszcze nic nie wyszło z ziemi. Czekam cierpliwie. Wszystko już gotowe. Jak wyjdzie odpalam lampy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tester napisał:

ja bym z początku jednak rozrabiał z wodą biohumusa, nowa ziemia to ma składniki odżywcze nawet na te 2-3 tygodnie 

No to tak może być bo właśnie jak miałem te stare drzewko to przecież nic nie wykazywało że coś potrzeba. A wziąłem ziemię od mamy jakaś co leżała i z niej nie korzystała. Do tej 2 uprawy postanowiłem wszystko kupić nowe bo nawet ten nawóz co wcześniej zdjęcie dodawałem to był po terminie 

Tymczasem panowie życzę miłego wieczoru przy blancie lub wódeczce ?

8B13DC68-0120-4EDB-BDBE-A9A50B9BF56D.jpeg

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Scatman napisał:

Ten nawóz co mam się nie nada ? Narazie jeszcze nic nie wyszło z ziemi. Czekam cierpliwie. Wszystko już gotowe. Jak wyjdzie odpalam lampy

@Scatman przejdzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...