Skocz do zawartości
Scatman

Oświetlenie do boxa 30x60

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Tester napisał:

@Scatman tak mogą być 

Ok kolego dziękuję za wyczerpujące informacje ? Mam jeszcze pytanie bo jak widze masz większe pojęcie o tym niż ja. Roślinka mi się troche przyjarala coś z tymi liśćmi uszkodzonymi robić ? 
Liście już trochę inaczej wyglądają nie są zwinięte ogólnie to ona odżyła ale z tymi liśćmi niewiem co robić. I kiedy ją zacząć nawozić ? Roślina ma już 20 dni

Jak wrócę do domu pokażę zdjęcie jak wygląda aktualnie

82C544B8-1FEF-4419-A2C9-9B8C9D876D5F.jpeg

Edytowane przez Scatman
Bb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman z liśćmi nic nierób one i tak jak będą starsze to zapewne odpadną z nawożeniem możesz jeszcze poczekać widać ładny kolor ma zielony więc możesz jeszcze trochę jechać na czystej wodzie  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tester napisał:

@Scatman z liśćmi nic nierób one i tak jak będą starsze to zapewne odpadną z nawożeniem możesz jeszcze poczekać widać ładny kolor ma zielony więc możesz jeszcze trochę jechać na czystej wodzie  

Dziękuję za wyczerpująca odpowiedz ? a nawóz jakiś polecisz? Pytam w razie czego żeby już mieć gotowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tester napisał:

jest ich trochę np. Canna tera vega 

A coś takiego kolego co bym w ogrodniczym znalazł ?? To moja 1 uprawa więc chciałbym jakieś nawozy które są popularne w miarę tanie i dostanę je w ogrodniczym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman to biohumus albo azofoska, azofoska ma szybsze działanie jest to nawóz chemiczny, biohumus jest organiczny trochę słabszy większe dawki się leje niż zaleca producent ale też jest ok na wzrost konopi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tester napisał:

@Scatman to biohumus albo azofoska, azofoska ma szybsze działanie jest to nawóz chemiczny, biohumus jest organiczny trochę słabszy większe dawki się leje niż zaleca producent ale też jest ok na wzrost konopi

Ok a na kwitnięcie ? A czymś takim do storczyków mozna ? Na chacie florovit znalazłem ? pytam tylko z ciekawości bo niewiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Tester napisał:

@Scatman można sprawdź czy ma azot ale zapewne ma, na kwitnienie to przeszedł by np. planton K 

Azot ma czyli można lać tak ? Ok to już chyba wiem wszystko. Może założę fotorelacje tak by było łatwiej żeby ktoś mnie pokierował 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Scatman napisał:

@Tester kolego a mam jeszcze pytanie do Ciebie to by się nadało?

 

 

C5FC63EE-B331-4A2F-AE41-BBA43577E27F.png

To jest dobry panel led (Polska produkcja)  oparty na diodach COB Cree CXA2520. Ja bym bral ten o mocy 60W, ale ten 30W tez powinien  dac rade na takiej powierzchni.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, CheMsKuN napisał:

To jest dobry panel led (Polska produkcja)  oparty na diodach COB Cree CXA2520. Ja bym bral ten o mocy 60W, ale ten 30W tez powinien  dac rade na takiej powierzchni.

Czyli jebać i się nie bać i to brac ?? Jestem ciekaw czy mi by się to zmieściło nie widzę nigdzie rozmiarów tego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiesci sie bezproblemowo, 125x250mm. Jednak jesli chcesz w tym boxie trzymac wiecej jak jednego planta, to kup ten panel 60W.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, CheMsKuN napisał:

Zmiesci sie bezproblemowo, 125x250mm. Jednak jesli chcesz w tym boxie trzymac wiecej jak jednego planta, to kup ten panel 60W.

Chcę trzymać tylko 1 akurat. No to kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, CheMsKuN napisał:

Na jednego krzaka jak znalazl  ?

Będę musiał przy cfl zostać bo zamówienia do 1 października są wstrzymane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...