Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Coffee Shop Holandia Cennik 

Coffee-Shop-Holandia-Cennik .jpg

Przebywając w Holandii chyba większość osób chce posmakować lokalnego ziółka. Holandia słynie z wysokiej jakości marihuany oraz dużym wyborem odmian. Możesz kupić wysokiej jakości kwiatostany konopi indyjskiej, haszysz albo gotowe jointy, co wolisz.

Coffee-Shop-Holandia-Cennik .jpg

 

Możesz na spokojnie przyjrzeć się co znajduje się na karcie menu. Jakie odmiany są dostępne i ceny za nie, różne rodzaje marihuany mają swoją cenę. Kupując zioło w coffee shopie w Holandii masz gwarancje dobrego palenia. Lokalni konsumenci z pewnością mają swoje ulubione odmiany, jednak w zależności od tego co coffee shop posiada odmiany mogą się zmieniać. Większość palaczy marihuany jest zadowolona z mocy holenderskiej marihuany i z jej dostępnością.

coffee-shop-holandia-cennik.jpg

coffee-shop-holandia-cennik.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne ceny, moge to potwierdzic bo czesto jestem w Hollandi.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester  Do Hollandi jeżdżę nad morze (Den Haag, Scheveningen), jak mam dlugi weekend, albo jak mam ze 3-4 dni urlopu. Do holenderskiej granicy mam zaledwie 50km., a do najblizszego coffee shop 65km, czyli rzut beretem ?

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mi bo mam swoje zielsko i nie jestem uwiazany do tematu z holandi  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest temat rzeka, bo palilem np. haze z kofika ktory mnie praktycznie nic nie poklepal, ale palilem tez takiego ktory mnie poskladal na amen. Jednak jesli chodzi o smak i lagodnosc dymu, to tutaj zdecydowanie wygrywa swoje zielsko.  Holenderskie kofiki zaopatruja sie glownie  u lokalnych growerow, tak ze z jakoscia zielska to czysta loteria.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Ja mam do najbliższego kofika z 9km ale niestety wstępu nie mam ? jeszcze dwa lata, ale zamiast sie jebać w kofiku se sam hoduje organicznie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mieszkam obecnie w Holandii, w Hadze, chciałem coś przypalić. Wiele lat nie paliłem, nie mam pojęcia co kupić a nie chcę się nadziać. Chciałbym zapalić coś z wysoką zawartością CBD i niską THC. Lubię efekt szczęścia, śmiech. Mam przykre doświadczenia z THC bo miewałem po tym stres, gonitwę myśli, paranoję. Chcę tego uniknąć więc potrzebuję coś po czym się wyluzuję, bez wielkiego haju, taka delikatna dająca szczęście, radość  i śmiech. Czy moglibyście doradzić jaką odmianę mam kupić? Pozdrawiam Krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał wydawać kasę na samo CBD to bym to pierdolił, wolałbym miętę suszoną albo tymianek zjarać, taki sam efekt

paliłem już samo CBD ze sklepu i na mnie nie działa

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@conanik wyraziłem opinię według swoich doświadczeń z czystym cbd, a na to jak to odbierasz już nie mam wpływu, chociaż nie próbowałem jeszcze zmieszać cbd z jakąś swoją odmianą thc i spróbować jak to wpłynie na smak, na pewno mam to w planach 🙂

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że ma być zero THC ale niskie. Chcę efektów o jakich pisałem. Paliłem kiedyś taki towar i chciałbym taki znaleźć ponownie. Może jest ktoś z Hagi lub okolic i mógłby doradzić  po tym co tam mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w coffieshopie Galaxy. Wrzucam moje zdjęcie i inne żeby można je sobie porównać do wrzuconego w kwietniu 2020 na google mapach. Kupiłem 1 gram 7 ELEVEN bo to zaproponowali po tym jak powiedziałem że nie chcę wielkiego haju, paranoi itd. i żeby miało sporo CBD oraz wprawiało w dobry nastrój. Nie wiem jakie to będzie bo liczyłem na coś z mniejszą ilością THC ale trudno. Wczoraj  dzisiaj przypaliłem po 20 latach przerwy jakiegoś haszu od pasierbicy. W sumie jak kupowala to tak jak ja powiedziała żeby był jak najsłabsz No i dala mi to mówiąc że to trawka ale coś mi nie pasowało już po zapachu:) Co byście mi doradzili żebym spróbował patrząc na to zdjęcie i biorąc pod uwagę to czego oczekuję? Moje to pierwsze zdjęcie z 7 ELEVEN

20210724_142059.jpg

20210724_133409.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...