Skocz do zawartości
lucash

Jak ustalić moc lamp led

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakiś czas temu kupiłem 3 lampy LED do uprawy lecz nie mam żadnych blizszych info na ich temat.

Czy po Zdjęciu jest ktoś w stanie określić moc o czy to jest full spektrum czy jak ??rozmiar 30x30 cm

17185662800117481663715488718788.jpg

17185663350941195937843863386391.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej. Moc lampy możesz sprawdzić poprzez watomierz podłączany  do gniazdka sieciowego. Spektrum światła ciężko określić na oko podłącz lampę i zobacz w jakich barwach świeci. Prawdopodobnie będzie to ciepłe zimne plus czerwone ledy. W jakich wymiarach boksie chcesz to umieścić? Jeśli są to tanie chińskie lampy to nie oczekuj cudów. Ale skoro już je masz to warto wypróbować. Na wegu powinny spokojnie dać radę. U mnie starczyło 75W problem może się pojawić przy kwitnieniu gdzie potrzeba więcej światła. 

Edytowane przez Mooshrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze planu.jwstwm początkującym dlatego jeżeli może coś doradzić będę wdzięczny 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile chcesz roślinek uprawiać. Jeśli już masz te lampy 30x30 to ja bym dał te 2 sztuki w namiot 60x60 albo coś delikatnie większego. Jeśli ci się spodoba to zawsze można to rozbudować.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...