Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Aron napisał:

Dodałeś coś na kwitnienie? @Trichoman 

tak, był podawany potas, fosfor  dwa razy i dwa razy ją podlałem bloomasticem

 

4 godziny temu, Szym napisał:

@Trichoman nie lej jej azotu, pewnie geny takie trafiłeś 

przyznam się jak nie mialem potasu i fosforu zapodalem jej pare razy azot...

Co mi sugerujecie w tej sytuacji, da sie z niej wybrnac i beda topki ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tester napisał:

@Trichoman coś tam zajarasz, na liściach są też trichomy więc liście będziesz mógł kopcić ? 

o kurcze, czyli nici z normalnych topkow ?  
na hasz sobie przerobie  ?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi, chce  jeszcze pokarmić roślinkę, żebym uzyskał lepszy plon, planuje jeszcze tak 2 tygodnie.  Tylko mnie martwi to, że ona ma już dużo bursztynowych stigmatow (lsd - 25). Patrzyłem przez lupe na trichomy i są mleczne, tylko że ona ma fioletowy kolor  i chuj wie czasem, bo jak słońce  przyświeci to widzę same brązowe ?. I też moje takie pytanie, czy można sugerować się tylko samymi  stigmatami ? i ile byście mi dawali jeszcze czasu, bo nie powiem chciałbym ją przytrzymać jak najdłużej, tylko się obawiam że może przekwitnąć. 
20200623-100917.jpg

20200623-100948.jpg

20200623-101036.jpg


Posiadam też cheesa XXL  i tak, ma już zbite topki, fajnie u niej to się prezentuje, u lsd - 25  nie ma zbitych topkow, to jeszcze zaznaczę mam troche tak jak u royala, tylko że u niej to wygląda 10 razy lepiej. Powracając do Cheesa, chce tu jeszcze ją pokarmić tak z 3 tygodnie albo i dłużej jeśli będzie się dało. U góry widać brazowe stigmaty, licząc od dołu piętra to  na 2 i na 3 też można zauważyć bursztynowe,  na najniższym są bialutkie. I moje pytanie, ile byście dawali czasu żebym ją podtrzymał ? 
20200623-101100.jpg

20200623-101142.jpg

20200623-101155.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, zauważyłem dziś pleśn na  lsd, pousuwałem  i przejrzałem całą, dzień przed podlałem bloombasticem i tak chciałbym ją ściąć nawet całą, jest na słońcu i czekam aż liście i topy nie będą miały na sobie wody, dziś znowu ma popadać i będę zmuszony ją schować albo ściąć. Jakieś rady ? pierwszy raz mam pleśń na krzaku. Moge np. obciąć gałązki gdzie była pleśń, a reszte zostawić ?
 

Chce tylko potwierdzić że to pleśń, jest siwa i gnijąca.

20200625-081655.jpg


20200625-081604.jpg

Edytowane przez Trichoman
dodatkowe zdjecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tester napisał:

możesz@Trichoman

zrobiłem tak, troche szczytów poszło  do obcinki, pleśń jest zalążkiem, wiec nie jest tak źle, ale będę nadal obserwował, przyszło  mi do głowy że mam tunel, ogarnąłem i wrzuciłem roślinki, akurat zdążyłem przed deszczem ?
*u cheesa też zaobserwowałem pleśń.
Chce dać sobie na wstrzymanie trzy dni, że zero podlewania tylko obserwacja, a później już flushing. Co Ty na to @Tester czy powinienem wydłużyć jeszcze o pare dni obserwacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zmieniłem światło 12/12 jak się pojawiły białe włoski i mam pytanie jest tak koło tygodnia  czy mogę spowrotem zmienić na 18/6 lub 20/4 ? Proszę pilnie o odpowiedz są to automaty 

Myślałem ze się tak robi podczas kwitnienia a rozmawiałem ze znajomym i mówił ze zrobiłem duży błąd ze mały plon i tak dalej pytanie teraz czy nic się nie stanie jak wrócę spowrotem do dużego naświetlenia pilnie proszę o odpowiedz 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zyga ja też wstawiłem teraz swojego automata w początkowym stadium kwitnienia do boxa gdzie mam 12/12 ale to z konieczności.mozesz spróbować zmienić spowrotem ale zawsze jest możliwość że się zhermia aczkolwiek bardziej prawdopodobne że nic im nie będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 Kurczę tyle że nie mam jednego i to ryzyko teraz i tak szukam odpowiedzi w sumie to tylko tydzień Max 10 dni jest 12/12 

 

@Seba691 i ja konieczności nie mam i myśle czy zostawić czy zmienić stopniowo czy zmienić normalnie na 18/6 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem co mam zrobić proszę o pomoc rośliny w fazie kwitnienia stanęły nie chcą się rozwijać schną i się kładą musiałem ja na patyki wiązać i to nie dlatego ze kwiat jest duży schną nawet liście przy topach kurczę nie wiem jak je ratować była duża temperatura około 38 stopni różnie 35 wiem ze to dużo ale nie miałem jak jej zbić 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...