Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie. Czy jak chce przełączyć na kwitnienie to muszę odłączyć żarówki o barwie 6500k? W końcu podobno ta barwa jest najlepsza na weg.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, pytanko 😛

10 dzień po przełączeniu na kwitnienie 12/12, a choćby jednego "włoska" brak, martwić się?


Nie automat, warunki mam odpowiednie, nie leje nic prócz wody, na zmiane z florovitem,  ph odpowiednie, roślinki zdrowiutkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi Nigdzie nie powiedziałem, że leje cały czas nawozy, powiedziałem, że podlewam nawozami na przemian z wodą - a to duża różnica 🙂
 1x w tygodniu mała dawka, połowa zalecanej.

I tak jak napisałem, roślinki w 100% zdrowe 🙂 Chyba inny ziomek miał problem z roślinkami w tym temacie 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ? Jak długo pozostało do pełnej gotowości i zbiorów?

Witam czy ktoś może mi powiedzieć ile zostało do zbioru ? Roślina w normalnych warunkach domowych bez lampy

CD6F387E-C951-4440-B695-3C271A2FA83F.jpeg

8DB83FB3-1E91-450B-8F2D-001D12BF3329.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Qwasek01 napisał:

Co zrobić by zwiększyć i wzmocnić  jakość?

stworzyć roślinie warunki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jej dolega? Zauważyłem 2 żółknące liście. Auto big gorilla wyszła karłowata strasznie, póki co siedzi wystawiona na słońcu (drzewo z podestem wysokość koło 4m) 

Screenshot_2022-06-27-19-03-45-842_com.snapchat.android.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bingobum od początku jest w ziemi plagron batmix która rzekomo ma odżywki na jakieś 2 miesiące i dlatego żadnych nawozów do tej pory nie dostała. Do niedawna bardzo ładnie się rozwijała. Podlewam co drugi dzień 0.5l wody może to jest przyczyną że za mało 

Edytowane przez MistykTHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MistykTHC i bardzo dobrze, że do tej pory nic jej nie dawałeś, ale w tym momencie roślina Ci pokazuje, że to już ten moment 🙂 zacznij dawkować nawóz z azotem od 50% zalecanej dawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...