Skocz do zawartości
Gladi

Kto przepisze

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Trafiłem na to forum przeglądając internet. Czy możecie mi pomóc? Cierpię na stwardnienie rozsiane i męczy mnie strasznie spastyczność mięśni (napięcie mięśni), cały czas bolą mnie nogi i kiepsko się poruszam. Czy znacie jakiegoś lekarza, który przepisuje medyczną marihuanę na Dolnym Śląsku? Albo może znacie klinikę, również na Dolnym Śląsku? W internecie znalazłem klinikę aż w Warszawie, a lekarze nie przepisują medycznej marihuany, bo się nie znają.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gladi we Wrocławiu jest apteka znajdująca się w  Polomarkecie Prima na ul. Budziszyńskiej 107 tam ponoć była marihuana medyczna, gdzieś w pobliżu może są jakieś gabinety lekarskie co by lekarze mogli przepisać medyczną marihuanę, ale to koszty i nie wiadomo czy nadal jest ta marihuana, no i z tymi receptami to lipa jest boją się wystawiać albo nie chcą lekarze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gladi odżywianie pewnie też byś musiał zmienić na nisko węglowodanowe cukry wywalił wszelki i przetworzone żarcie, zioło to lepiej samemu uprawiać bo w Polsce z medyczną marihuaną to lipa jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze ludzie  z nadcisnieniem i parciem na zielsko maja w polsce luzackie zycie. Wystarczy isc do lekarza ( Receptę może wystawić każdy lekarz )  i plakac ze masz bardzo stresujace zycie przez co skacze Ci cisnienie. Widzialem juz kilka fotek z receptami na zielsko i potem juz z pojemniczkiem z zielskiem. W polsce przepisuja cos z lemon (skunk, haze ???), 16% THC poprawcie mnie jesli sie myle. Tak ze mysle ja jak pujdziesz do lekarza to bezproblemowow dostaniesz recepte.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz zielsko legalne (na recepte) niecale pol roku, powoli ale do przodu ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja mogę się wypowiadać z pozycji osoby, która czerpała swoją wiedzę. Odpowiednio dobrane środki, potrafią zdziałać cuda. Tak było ze mną i z trudno gojącymi się ranami. Myślałam, że na towarzyszący mi ból będę skazana już do końca życia, ale kuracja przynosi bardzo dobre efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...