Skocz do zawartości
Cometa506

Mój pierwszy indor

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Tester napisał:

Białe plamim na liściach to jest specjalny środek który dostałem Przy zamówieniu pestek. 50ml na 2 litry wody i przy każdym końcu dnia spryskuje się krzaka. Też zawsze się staram oszronic liście przy każdym zakończeniu dnia lub w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Taka znalazłem tylko opinie THC Bunker Buster to nowa, niezwykła odmiana dominująca w Indyce od Zamnesia Seeds. Zachwyca fantastycznymi cechami. Przede wszystkim jest to jeden z najlepszych dostępnych obecnie rodzajów haszyszu. Zawdzięcza to dużej ilości wytwarzanej przez siebie żywicy musującej.

Jest to skrzyżowanie trzech niesamowitych odmian: czystego Afgańczyka, bardzo popularnego Northern Lights i klasycznego Skunk. To wyjaśnia, że gatunek jest bardzo spektakularny. Nie bije rekordów na papierze, z wydajnością około 400–450 g / roślinę lub 375–425 g / m² przy oświetleniu 600 W. Ale bądź spokojny; nadrabia to imponującą produkcją żywicy, ponadprzeciętną zawartością THC i doskonałym dymem.

Gdy wyhodujesz THC Bunker Buster, łatwo będzie się nim posługiwać na wysokości około 1 metra. Zalecane jest uzupełnianie lub ściskanie. Na przykład wzrośnie bardziej zwarty, co spowoduje większą wydajność.

Pod koniec kwitnienia roślina jest całkowicie pokryta lodowymi włoskami, które błyszczą i błyszczą. To sprawia, że THC Bunker Buster wyróżnia się spośród wszystkich innych typów. Jak wspomniano, możesz spodziewać się rozsądnej wydajności, z pięknymi pąkami, które kapią z żywicy po 8 tygodniach. Jednak niektórzy doświadczeni hodowcy czekają 2 tygodnie dłużej, aby uzyskać jeszcze więcej żywicy.

Jak można oczekiwać od silnej, najwyższej klasy odmiany dominującej Indiki, błyszczące pąki tworzą zwariowany, ciężki kamień fizyczny. Jest to zatem klasyczny typ zamka, który najlepiej spożywać wieczorem. Oczywiście jest to również miłe, jeśli chcesz się zrelaksować i zrelaksować. Dzięki dużej ilości żywicy THC Bunker Buster jest także idealny dla miłośników koncentratów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ? bo widzę że troszkę krzaczki maja za mało miejsca. (jak myślicie??) zastanawiam się czy nie przełożyć ich z boxa do łazienki. Jakoś miesiąc bym się przemeczyl. Co sądzicie. 

IMG_20190903_121740.jpg

IMG_20190903_121729.jpg

IMG_20190903_121740.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...