Skocz do zawartości
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj około 7 rano była już opadnięta, ale zobaczę pod wieczór po włączeniu ponownie panelu, czy coś się znowu podniesie i zdam Wam relację :classic_wink: Za to wczoraj naprawdę bardzo ładnie się ożywiła po tej wodzie z dolomitem, może faktycznie z lekka przesuszona była no i może brakowało jej jakiś pierwiastków jak miedź itp, które w ziemi zostały wyczerpane? Sama nie wiem już co myśleć... No nic zobaczymy co to będzie wieczorem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakas taka karlowata (niska), jakby za duzo swiatla miala ? Ja bym panel  podniosl na okolo 50-60cm i przez okolo tydzien obserwowal co sie bedzie dzialo.

 

Ps. Podlewaj czesciej, litr na 6-7 dni to za malo.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, CheMsKuN napisał:

Jakas taka karlowata (niska), jakby za duzo swiatla miala ? Ja bym panel  podniosl na okolo 50-60cm i przez okolo tydzien obserwowal co sie bedzie dzialo.

 

Ps. Podlewaj czesciej, litr na 6-7 dni to za malo.

 @CheMsKuN Oki jak wrócę do domu to poniosę panel. Ogólnie to myślałam by tak zrobić kilka dni temu ale bałam się że będzie miała za mało światła i zacznie się wyciągać ?

Co do podlewania to co 3 dni -4 dni 1L będzie chyba ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona ma sie wyciagnac, bo jest za niska. Z podlewaniem bedzie ok.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie zaczęłaś od sezonów łatwiej wybaczają poślizgi i ty decydujesz kiedy przełączysz je ? sama woda na chwile obecna zobaczymy jak zareaguje ,trochę mi się nie wydaje ze panel jest za nisko roślina ładnie by się krzaczyła w szerz (tu mi tego trochę brakuje)@Dominika3 na jakiej wysokości masz teraz leda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN @wielkitopek @Tester  

Panel podniosłam jakieś 30 min temu - wcześniej panel był na wysokości 23cm teraz jest na maksimum do samej górnej belki czyli 38cm, więc 15 cm wyżej. Ciężko będzie dać wyżej panel, chyba że "żyłki" które dostałam do podwieszenia panelu dałabym na pół z ze wszystkich 4 stron, ale zyskałabym max 7-8cm z tego co mierzyłam. Nie wiem czy te kilka cm coś da? Czy już nie kombinować i tak zostawić? :classic_wink:

Ps. Za jakąś godzinkę dodam nowe foteczki z wyglądu koleżanki - jeszcze nie wie obecnie czy coś się zmieniła od mojego powrotu do domu, bo nie zaglądała jeszcze, ale mam nadzieję że tak :classic_smile: Byłabym mega szczęśliwa z tego powodu bo dałoby mi to do myślenia, że jednak wspólnie działamy w dobrą stronę :classic_wink:

Ps. 2: Bardzo Wam dziękuję za Wasze rady jak i ogólną pomoc bo sama bym na pewno nie ogarnęła sytuacji ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dominika3 napisał:

@CheMsKuN @wielkitopek @Tester  

Panel podniosłam jakieś 30 min temu - wcześniej panel był na wysokości 23cm teraz jest na maksimum do samej górnej belki czyli 38cm, więc 15 cm wyżej. Ciężko będzie dać wyżej panel, chyba że "żyłki" które dostałam do podwieszenia panelu dałabym na pół ze wszystkich 4 stron, ale zyskałabym max 7-8cm z tego co mierzyłam. Nie wiem czy te kilka cm coś da? Czy już nie kombinować i tak zostawić? :classic_wink:

Ps. Za jakąś godzinkę dodam nowe foteczki z wyglądu koleżanki - jeszcze nie wiem obecnie czy coś się zmieniła od mojego powrotu do domu, bo nie zaglądałam jeszcze, ale mam nadzieję że tak :classic_smile: Byłabym mega szczęśliwa z tego powodu bo dałoby mi to do myślenia, że jednak wspólnie działamy w dobrą stronę :classic_wink:

Ps. 2: Bardzo Wam dziękuję za Wasze rady jak i ogólną pomoc bo sama bym na pewno nie ogarnęła sytuacji ❤️

 

Edytowane przez Dominika3
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wielkitopek Topuś panel mam na pełnej mocy bo wydaje mi się że im więcej światła tym lepiej :classic_wink: Chyba że się mylę ? Jeśli się mylę to wówczas mogę przełączyć, ale jak na rzeczywistą moc poboru 100W na pełnej mocy to wydaje mi się że powinno być ok :classic_wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...