Skocz do zawartości
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

F1 Criticala niestety nie wypaliło - 4 dni czekałam aż się pokaże i cisza, więc z ciekawości delikatnie odsypałam ziemi by zobaczyć co z nią nie tak no i ku mojemu zdziwieniu pestka umarła - a wszystko zrobiłam identycznie jak w przypadku poprzednich Panienek. Nie mam zielonego pojęcia co mogło t przyczyną, no chyba że nasionko trafiło się jakieś "lewe" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Tester napisał:

no wszystko ok 

@Tester Z tego co naliczyłam to szykuje się 7 szczytów - mam nadzieję że uda mi się coś około 20-30g wyciągnąć ? Byłabym naprawdę zadowolona :ghelyon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na automatach niestety nie pobawisz sie w trening, szybkie lst to max. 20-30 gram powinnas zebrac lekko. Z fartem  ?

 

 


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozosz podoginac liscie ktore przyslaniaja mlode szczyty, ale samych szczytow bym juz nie ruszal.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście bez pytania do bardziej zaawansowanych ogrodników się nie obejdzie ? A więc chodzi mi o samo LST a konkretnie o to że koleżanka swoją siłą prawie powyciągała druty które trzymały łodygę i nie bardzo sprawdza się dopychanie ich w ziemię bo każdego dnia jest to samo. Dodam że nawet stosowałam większej długości druty a i tak mimo tego panna je wyciąga ? No i moje pytanie brzmi... Czy jest sens dalej próbować ja odginać czy dać sobie spokój? @Tester @CheMsKuN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dognij krzaka, jak wbijesz w ziemie 15-20cm druta to nie ma opcji zeby wstala.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominika3 no żeby łodygi były wygięte bo to jest istota LST od samego początku trzeba robić tak żeby druty odpowiednio trzymały łodygi, wbijanie w ziemie drutów nie jest dobre bo nie ma trzymania dobrego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...