Skocz do zawartości
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

@Tester @CheMsKuN za około półtora godziny będę w domu i dodam ? o forum jak i o Was nie zapomniałam - o to możecie być spokojni ? Za bardzo pokochałam to miejsce jak i Was by od tak stąd odejść, tym bardziej bez słowa. To nie w moim stylu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety musiałam wyciągnąć z boxa jedną Pannę ☹️ Bo po pierwsze za mało miejsca w boxie (prawdopodobnie za duże doniczki) i panel nie daje rady równomiernie oświetlać każdej przez co ta jedna z dwóch koleżanek zaczęła się wyciągać a druga z nich w ogóle się nie pojawiła a dzisiaj mija 5 dzień od wykiełkowania i wsadzenia ich do donic ☹️ Będę musiała spróbować dać je w donice 7 litrowe i wtedy spróbować je jakoś dobrze ułożyć pod panelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominika3

11 minut temu, Dominika3 napisał:

Hejka ? ile czasu mam ją tak trzymać?

aż zetniesz plony ? 

Może za nisko panel i się wyciągneła młoda roślinka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester @CheMsKuN @Golota

43 minuty temu, Golota napisał:

@Dominika3

aż zetniesz plony ? 

Może za nisko panel i się wyciągneła młoda roślinka 

A to nie przez to że panel właśnie był za wysoko? ? po za tym było widać po tej pannie która się wybiła że wychylała się w stronę panelu, jakby jej światła brakowało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zainwestowal w porzadne swiatlo, hps, mocniejszy led, w boxie masz miejsce dla 4 panienek, a Twoj panel nie radzi sobie juz z dwoma krzakami. Od biedy (tansza opcja) nawet jakiegos clfa duala mozna by tam dodatkowo wcisnac.

 

Ps. Ja na powierzchni 0.36m2 swiecilem mars hydro II 400W (realne 158w) i bylem zadowolony. Potem wymienilem go na mars hydro 600W (realne 280W) i w boxie byl rozpierdol.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN Z dwoma radzi sobie bardzo dobrze ? kiepsko było jak były 3 Panny ? następna uprawę zrobię w donicach 7 litrowych i dam 4 panny bo już sprawdzałam na sucho z pustymi doniczkami i światło daje idealnie wtedy ? to fakt mogłam zakupić mocniejszy Panel to teraz nie byłoby problemu by umieścić 4 w 11 litrowych no ale jak to mówią człowiek uczy się całe życie ? Z następna uprawą będę już ciut mądrzejsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...