Skocz do zawartości
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Po LST kolezanka moze lekko zamulac przez max. 1 dzien, potem wszystko wraca do normy. Mlodego planta jak tylko wykielkuje dajesz od razu pod zrudlo swiatla, w Twoim przypadku panel led. Jesli nie dasz mu swiatla, albo dasz mu za malo swiatla, plant bedzie sie wyciagal. Filtr weglowy jest zawsze z jednej strony zamkniety, jak inaczej mialby filtrowac powietrze. ? Nic tam w tym filtrze nie odkrecaj i nie odrywaj ? Pozdro.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, CheMsKuN napisał:

Po LST kolezanka moze lekko zamulac przez max. 1 dzien, potem wszystko wraca do normy. Mlodego planta jak tylko wykielkuje dajesz od razu pod zrudlo swiatla, w Twoim przypadku panel led. Jesli nie dasz mu swiatla, albo dasz mu za malo swiatla, plant bedzie sie wyciagal. Filtr weglowy jest zawsze z jednej strony zamkniety, jak inaczej mialby filtrowac powietrze. ? Nic tam w tym filtrze nie odkrecaj i nie odrywaj ? Pozdro.

@CheMsKuN Tak właśnie myślałam że po LST miała leciutki stres ? bo dzisiaj zaczęła odzywać ? Co do kolejnej koleżanki to dałam ja wczoraj właśnie od razu do boxa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN @CheMsKuN 3 ? i już od kilku dni Panny które miałam z auto devila byłyby w boxie no ale nie wykiełkowały mi ? robiłam Precrushing i nawet po tym nie wywaliło kiełków ? No ale szybko zadziałałam i zakupiłam kolejne pestki:

IMG_20190907_102756.thumb.jpg.39244168229d4f1fd5a28720ed2176b9.jpg

Kiełkuje dwa po prawej ? Tzn. North F1 jest już w boxie i czekam na Criticala ?

Edytowane przez Dominika3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna sie juz na drugi dzien podniosla ? Mozesz ja dogiac, chodzi mi o glowny szczyt.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz bedziesz na zakupach, to kup mi przy okazji flaszke absoluta, dzisiaj znowu mam ochode na wodke  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 07/09/2019 o 12:40, CheMsKuN napisał:

Jak juz bedziesz na zakupach, to kup mi przy okazji flaszke absoluta, dzisiaj znowu mam ochode na wodke  ?

Alkohol to zło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podlałam koleżankę około 0,5 L wody z nawozem bio-grow od biobizz. Na litr wody dałam 1ml nawozu ? Producent zaleca między 2 a 4 ml więc dałam połowę minimalnej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN @Kielnia Dzisiaj dodam foteczki ? Przepraszam ale miałam teraz małe urwanie głowy bo mój tata jest w szpitalu. Na szczęście już jest wszystko ok i o 10-tej jadę go odebrać, także popołudniu na pewno dodam kilka nowych foteczek no i będę miała kilka pytań ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...