Skocz do zawartości
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Już jestem, przepraszam za małą zwłokę ale sama niedawno co wróciłam z cało-dziennej eskapady ?

To zacznę może od fotek samej koleżanki robionych od razu po powrocie do domu:

IMG_20190905_195542.thumb.jpg.2c2109d270669d19ff201df40fa8e34e.jpgIMG_20190905_195526.thumb.jpg.d395d22250671d6c4f2a0b67e74fe013.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za to że nie dodałam wszystkich w jednym poście ale nie mogę przekroczyć limitu - możliwe że prosto z urządzenia mobilnego działa to inaczej, tym bardziej że dodaje je z innego telefonu ? :

IMG_20190905_195536.thumb.jpg.27c704268947037c810ff39854471d1c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zdjęcia pod włączonym panelem ale nie chcę zaburzać fazy dziennej ?

Poniżej daję fotki drutu który kupiłam - chyba zrobiłam błąd bo zakupiłam "goły" drut w dodatku ocynkowany co chyba się nie nadaje bo boje się że ten cały ocynk może wpłynąć źle na moją panienkę ? :IMG_20190905_203444.thumb.jpg.35f16fa2f491bcbefacf7ba9d1e6a2b5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... Ale chyba znalazłam alternatywę u chłopaka w szafce na narzędzia ? i drut/kabel jest izolowany i wygląda tak - choć nie wiem czy się nada:

IMG_20190905_203457.thumb.jpg.ffc35730d36d4ded889fe97eee4a84a9.jpg

 

Co sądzicie? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zakupiłam sobie coś jeszcze... Wiem że nie ma co się chwalić bo pewnie nie jeden z Was już wpadał na takie rozwiązanie itp. itd.... ? Ale chciałabym się podzielić mimo wszystko rozwiązaniem dla osób które tak jak ja będą chciały zaczynać swoją przygodę z uprawą ? A więc kwestia dotyczy światła wydostającego się z wlotu pasywnego... Ja rozwiązałam to po przez zamontowanie zwykłej kratki wentylacyjnej z siatką zabezpieczającą - co prawda (jak to kobieta) patrząc pod kolor boxa no ale nie jest to w rzeczywistości tak istotne ? kratka jest bez regulacji raszek wentylacyjnych ale jak ktoś chce to może wziąć i taka - z tym że jest to raczej bezsensowne bo wlotu powietrza nie wolno zamykać! ? U mnie wygląda to tak:

IMG_20190905_200543.thumb.jpg.5755af91d70922551f317b84eec6e3de.jpg

Światło odbija się tylko tylko w małym stopniu na podłogę a nie jak przy odsłoniętym wlocie na pół pokoju ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość osób się boi o swoje roślinki bo najgorsze jest to jak już roślinka jest dorosła i coś pójdzie nie tak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominika3 z tym drutem to różnie może być bo jeden robił LST z takim drutem ocynkowanym i nic się nie działo. Jednak po przemyśleniu jak bym wybrał tego w oplocie dla świętego spokoju, bo jednak ocynk wchodzi w reakcje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie dodam.... Że bardzo chciałabym podziękować Wam Wszystkim za każdą odpowiedź, tym bardziej radę jak i pomoc w mojej pierwszej uprawie. Bardzo szanuję to co robicie oraz jaką wspaniałą społeczność przy tym tworzycie jak i również Wasz cenny czas który na to wszystko poświęcacie. Buziaczki kochani dla Was Wszystkich ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester @Szym@CheMsKuN  Druga kwestia ? To ziemia o której chciałabym wspomnieć, a konkretnie o jej wilgotności przed zastosowaniem treningu LST..... A więc sprawdzałam glebę... wkładając paluszek na głębokość około 1-2cm czuć że jest nawilżona, ale nie wiadomo jaka okra - czy taka gleba nadaje się do rozpoczęcia LST? :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj chcialem robic  toping i lst na jednej z gorilla zkitlez, ale stwierdzilem ze odpuszcze na kilka dni bo dopiero co ja przesadzalem i lekko zmulila.

 

Edit. Jesli ziemia nie jest przesadnie mokra, to mozesz robic lst.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, CheMsKuN napisał:

Ja dzisiaj chcialem robic  toping i lst na jednej z gorilla zkitlez, ale stwierdzilem ze odpuszcze na kilka dni bo dopiero co ja przesadzalem i lekko zmulila.

Co do topingu to jeszcze go nie stosowałam bo wiele o nim nie wiem ? Bardziej skupiam się aktualnie na LST ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I szczerze powiem że mam przed tym treningiem stresa na maksa.... Może niepotrzebnie - dla bardziej zaawansowanych, no ale jako nadal początkująca w temacie mam go niestety bo nie chciałabym czegoś zepsuć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...