Skocz do zawartości
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie jeszcze nie udalo marsem przypalic planta, a trzymalem ten panel max 20cm. od planta.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wcześniej miałaś chyba 32 stopnie temperatury i niską wilgotność to raczej przez warunki takie mogło to się zrobić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Tester napisał:

jak wcześniej miałaś chyba 32 stopnie temperatury i niską wilgotność to raczej przez warunki takie mogło to się zrobić 

@Tester Aha czyli jak na razie tym się nie przejmować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale te czubeczki właśnie są od przpalenia panelem ?

Dobrze zrobiłaś, że lampa w górę. W takim razie musisz sama wiedzieć jaka jest "odległość bezpieczna" ^^

 

Co do wilgoci.. To tak jak pisał kolega wyżej,jeśli codziennie zagladasz do boxa, to nawilżacz jest zbędny. Podlej roślinę, spryskaj boxa od środka i będzie cacy.

PS.

Mam nadzieję, że wystarczy Ci ta lampa w czasie flo ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Squn Panel mam teraz ustawiony na równe 33cm od szczytu ? Zobaczę co będzie się działo jutro rano. Jak zmian na liściach zacznie przybywać to podniosę panel z powrotem do 45cm ? 

A co do spryskiwania koleżanki to robić to także odstałą wcześniej wodą z odpowiednim PH? Czy nie ma to znaczenia i wystarczy aby woda była temperatury pokojowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominika3 no możesz robić LST, możesz pryskać od razu wodą nie trzeba odstaną, obetnij karton on nie potrzebny jest 

Edytowane przez lodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj kolezanko, jesli Ci sie nie spieszy ( a cierpliwosc to podstawa w grow  ?  ) to poczekaj jeszcze 5-7 dni i wtedy ja wyginaj (LST). Na upartego mozna by ja teraz nagiac, ale jak dasz jej jeszcze kilka dni bedzie Ci o wiele wygodniej. Poza tym bedziesz juz wyraznie widziala w ktorym miejsce najlepiej zgiac, w ktora strone ja polozyc itd. LST wydaje sie byc prosta metoda treningowa, ale zeby uzyskac np. te 10+ szczytow musisz wiedziec co i jak robisz ?

Co do spryskiwania, to tak robić to  odstałą wcześniej wodą z odpowiednim PH. Tutaj nie ma roznicy czy podlewasz, czy spryskujesz.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN tyle że to automat i jak zacznie niedługo kwitnąć to mogą małe odgałęzienia główne urosnąć więc ja bym proponował już naginać jak są odrosty aby miały czas na wzrost 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to automat to oczywiscie cofam co napisalem, niestety nie bedziesz miala czasu na to zeby pobawic sie swoja panienka.Gnij teraz ?

 

Ps. Przed LST przesusz lekko medium, napompowane woda lodygi szbko i chetnie pekaja przy naginaniu.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester @CheMsKuN Dziękuję Wam za info w takim razie dzisiaj biorę się za LST ? Tylko nie wiem czy ziemia będzie już na tyle sucha, choć ostatnie podlewanie było 30.08 - więc dzisiaj 6-ty dzionek. Czyli rozumiem że jak sprawdzę palcem na około 2cm i będzie wilgotną to lepiej nie tykać? ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli uwazasz ze ziemia moze byc za mokra, to poczekaj z lst, jutro tez jest dzien ? Ja naginam swoje dziewczyny wygietym w cos w rodzaju haczyka grutem ogrodowym. Haczykiem wygietym z jednej strony "lapie" panne w miejscu w ktorym mi pasuje, a drugi koniec drutu wbijam w ziemie tak gleboko az uzyskam oczekiwany efekt (odpowiednie nagiecie rosliny). Sa tez inne metody naginania, ale ta wydaje mi sie najbardziej prosta (chociaz i tu trzeba uwazac co i jak sie robi), i najbardziej efektywna. W ten sam sposob mozesz odginac/doginac liscie ktore zaslaniaja wierzcholi Twojej kolezacne.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...