Skocz do zawartości
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie tak patrze na ostatnie zdjecia plantow i sie zastanawiam co wy tam chcecie suszyc ? , nawet za te 5-7 dni ? Roslina jest nie dojzala i nie przeplukana, palenie takiego "suszu" zupelnie mija sie z celem. Krotko przed przyjazdem starch zadzwon i powiedz ze zlapalas ospe, swinke, dżume...


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN @Tester  @wielkitopek @doominik Ok zobaczę co to będzie za tydzień, dzisiaj podlałam ją 2 litrami wody z dodatkiem bio blooma 2ml na 1l wody + 2ml top maxa na 1l wody. W tym czasie postaram się jeszcze coś wymyśleć.

Edytowane przez Dominika3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN @Tester @doominik  Hejka ? 

Trochę mnie nie było ? A więc tak...

Zrobiłam kosę koleżance 15 listopada, "ogoliłam" ? i suszyłam 4 dni z czego 2 dni wisiały całe łodygi a potem pościnałam topy i suszyły się kolejne dwa - na siatce zrobioną z siatki na komary. Po tych dwóch dniach topy były dość suche w dotyku więc wrzuciłam do słoika i zaczęłam curring który trwa już trzeci dzień. Słoik oczywiście jest w całkowitej ciemni i otwierany 2 razy dziennie na około godzinę ? 

Bardzo żałuję że nie mogłam potrzymać jej na spokojnie jeszcze te dobre 2-3 tygodnie by dobrze spuchła bo plonu dałaby na pewno trochę więcej. Choć i tak nie jest tak źle jak myślałam, a wręcz przeciwnie bo trochę zaszokowana bo dzisiaj jak wrzuciłam na wagę było 36g ? 

Ps. Było 36,5 ale wczoraj wzięłam sampelka dla testu i powiem Wam tak...

Jeśli chodzi o moc to zdaje egzamin ? Myślałem że naprawdę będzie o wiele słabsze przez to wcześniejsze ścięcie.

Martwi mnie za to trochę smak i zapach bo w smaku jest troszkę dziwne i nie czuć tej wyrazistości, a co do zapachu jak jest w słoiku to gdy go otwieram czuć trochę zapach ale jak postoi otwarty z 20-30 min to zapach jest jakby dodatkowo troszkę sianowaty nie wiem dlaczego ?

IMG_20191115_091628.thumb.jpg.30c3d4714aabc2591f636d947dc80251.jpgIMG_20191115_091636.thumb.jpg.ee0ade5171587e3b0a6ddb4e2a42ae98.jpgIMG_20191115_093352.thumb.jpg.1db69c83efd0d509318a3867ee0f669d.jpgIMG_20191119_173937.thumb.jpg.7457196afce2658cd85294fd9409e727.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester a takie dziwny zapach itp występuje zawsze? Nawet przy  w pełni zakończonej uprawie, czy tylko po wcześniejszej kosie? ? Bo z tego co przez ten cały czas wyczytywałam w różnych źródłach nie spotkałam się jeszcze z informacją od kogoś kto uprawiał prawidłowo do ostatniego gwizdka że jego zbiór posiada nie do końca zapach czy smak jaki powinien ? No chyba że jest sporo takich przypadków fizycznie ale nikt ich nie opisywał. Miał ktoś z Was podobną sytuację, a mimo to po curringu wszystko się normowało, czy raczej nie mieliście takich przypadków? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrob wodny, podobno pomaga przy zle wyplukanych roslinach i wyplukuje resztki chlorofilu z palenia.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN Hejka ? Co do wodnego curringu to pomidorki nie stracą na mocy smaku i zapachu?

Obecnie curring trwa już 13 dzień i smak ciutkę się poprawił bo nie ma już posmaku siana jak i zapach jest już inny bo jak otwieram słoiczek to pachnie kadzidlami z nutą jakby leśnego mchu - może się ktoś śmiać z tego ale nie wiem tak jakoś mi to przypomina ?

Co do samego curringu to po jakim czasie mogę przestać codziennie otwierać słoik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN  Jedyny minus wodnego to to ze susz po nim wyglada gownianie, cala reszta tylko na plus.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester @CheMsKuN Ok. Pleśni nie ma, poniżej fotka jednego z tych mniejszych szczytów 

IMG_20191203_001251.thumb.jpg.3ba04e7f08c25a4bc7183cfa0731daeb.jpg

Słoik otwieram (można by powiedzieć) książkowo 2 razy dziennie na godzinę, przed pracą i w godzinach wieczornych by tylko ustrzec się przed pleśnią ?

Myślę że może poczekam jeszcze tydzień i jak do tego czasu smak się jeszcze bardziej nie poprawi to zrobię wodny ?

I od razu zapytam...

1. Zalać cały ten słoik wodą czy zrobić to na pół i dać do dwóch słoików?

2. Trzeba na topy coś wsadzić by były one całkowicie w wodzie?

3. Wodę użyć odstałą czy można lać kranówę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...