Skocz do zawartości
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 66: Wczoraj podlana samą wodą. Powoli zaczyna się szronić ? Jutro zwiększę dawkę bio-bloom-a z 1ml do 2ml na litr. Z top-max-em jeszcze poczekać czy mogę śmiało dawać razem z bio-bloom-em np. w dawkach 2ml bio-bloom + 1ml top-max na 1l wody?

IMG_20191021_173229.thumb.jpg.7e62ff4fef017c1e0c6ee57478bc4e47.jpg

 

IMG_20191021_173240.thumb.jpg.fb78eb63f5091d3111d77e94e233af9a.jpgIMG_20191021_173250.thumb.jpg.b0c3450749f7c6a7e637dadebf3184cf.jpgIMG_20191021_173458.thumb.jpg.c790484cae5906e84cf0b84f7bba03fe.jpgIMG_20191021_173516.thumb.jpg.f50d6f356cc3c556f8492ad6ac24dd25.jpg

Edytowane przez Dominika3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Dominika3 napisał:

Z top-max-em jeszcze poczekać czy mogę śmiało dawać razem z bio-bloom-em np. w dawkach 2ml bio-bloom + 1ml top-max na 1l wody?

Mozesz tak zrobic.

12 minut temu, Dominika3 napisał:

 

 


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli poda papu na kwitnienie to nic sie nie moze stac, tam praktycznie nie ma azotu przeciez. A podawac nawozy na flo powinna juz zaczac, tworza sie kwiaty i juz sie szronia ?  Poza tym ta dziwna ziemia jest juz dobrze przeplukana, jakby nie bylo kilka ladnych litrow wody sie juz przez nia przelalo. Panny sa zdrowe nie ma co sie szczypac :yummy:


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ziemi ?

 

Ps. Fosfor tam moze byc. Ziemia do palm ( i nie tylko)  od "Compo" jest nawozona Agrosilem, a to jest nawoz na bazie wlasnie fosforu.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2ml bio-bloom i 1ml top max mozesz moim zdaniem spokojnie podac. Ale jak widzisz zdania sa podzielone ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester  @CheMsKuN Niby już 2-3 razy ostatnim czasem dostawała bio bloom po 1ml na litr wody i wszystko jak na razie jest z nią ok ? a top max z tego co pamiętam ma bardzo niskie stężenie NPK. Chyba że dać jej tylko bio blooma 2ml i zobaczyć jak po tym zwiększeniu dawki będzie reagować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...