Skocz do zawartości
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Tu zdjęcia z obecnej chwili z życia koleżanki:

IMG_20190920_225721.thumb.jpg.5d8c898ecc159ff7822f6f2519bf46d2.jpgIMG_20190920_225816.thumb.jpg.0987455d586809a78737c58c9dee5bcb.jpg

Niby się podniosła... pytanie tylko czy przetrwa tak do jutra, a jeśli tak to temat będzie zażegnany ? Mam taką nadzieję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest dobrze, domyslam sie ze dzisiaj jest jeszcze lepiej .


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkujący powinni zacząć od normalnych odmian wtedy jak się coś zepsuje to zawsze można dać dłuższy tryb wegetacji, w przypadku automatów już jest lipa bo zakwitną bez względu na długość naświetlania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z koleżanką chyba się troszkę polepszyło. Koło 20-tej będę w domu to dodam nowe foteczki ?

Z tych wszystkich nerwów z powodu koleżanki zapomniałam dodać fotki z zamontowania filtra węglowego, także dodaję teraz ?

IMG_20190924_161120.thumb.jpg.b8affaa7779138b8b75dcae3385fcfb8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, CheMsKuN napisał:

Przyznaj sie ze chlopak filtr zamontowal ?

A i tu się mylisz ☺️ Bo sama go zamontowałam :classic_smile: Co prawda trochę się męczyłam z założeniem rury wentylacyjnej na kołnierz filtra, ale delikatnie ją nacięłam i poszło ? 

@CheMsKuN I za tą sugestię z chłopakiem na dupcie powinieneś teraz dostać ? To że kobitka to nie znaczy że nie potrafi sobie sama poradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to już myślałam że nie wejdzie mi do boxa bo sam filtr ma 48cm długości razem z kołnierzem a do tego jeszcze kawałek rury wentylacyjnej z wentylatorem.... No ale rurę skróciłam do maximum i jest ok. Co prawda wentylator troszkę wystaje za wylot w boxie +/- 5cm no ale nie przeszkadza to w funkcjonowaniu całości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pani to ksiezniczka, ostatnio gwozdzia w drewniana belke wbic nie potrafila ? Twoj chlopak to chyba sie lekko dystansuje do Twojego projektu ?

 

Ps. A co Ty tam za patent masz do regulowania wysokosci panelu ? :classic_rolleyes:

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN Ogólnie to miał dystans do tematu na początku, ale od czasu jak zrobił to pierwsze LST bez mojej wiedzy (co nawet mu się udało) zaczął nabierać chęci by się bardziej angażować ? Ale powiedziałam mu że moją pierwszą uprawę chcę ogarniać sama - sama w sensie bez dodatkowych rąk do pomocy w ogródku i że jeśli będzie nadal taki chętny do pomocy to przy kolejnych plantach może mi pomagać ?

A co do patentu na którym wisi panel to tak jak pisał Topuś, jest to zawieszka typu roll którą zakupiłam w growshopie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...