Skocz do zawartości
Dominika3

Cześć Wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

@Tester Hejka ? i dziękuję za miłe przywitanie ? 

Super forum, mega dużo przydatnych informacji które pomagają mi w mojej uprawie jako osobie początkującej. Na razie sporo czytam by się dokształcić, ale mam nadzieję że będę mogła liczyć na Waszą pomoc gdy będę w potrzebie bo na innych forach potrafią tylko człowieka krytykować ?

Pozdrawiam serdecznie ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję raz jeszcze za tak miłe i ciepłe przyjęcie do grona początkujących forumowiczów :classic_love: Wielkie buszki dla Was:ghelyon: 

A teraz zmykam poczytać o LST bo lada dzień mnie to czeka a chcę się przygotować do tego jak najlepiej będę potrafiła :classic_smile:

 

Buuuziaki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie mogę powiedzieć że całkowicie źle bo czegoś się tam nauczyłam z pomocą kilku pomocnych użytkowników, no ale zauważyłam że jest tam sporo ludzi którzy najchętniej by banowali ludzi którzy "wiecznie o coś pytają" ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominika3 Na innych forach związanych z różnymi branżami jest podobnie, ludzie nie rozumieją początkujących, wywyższają się i tak dalej 

Tutaj żaden początkujący nie dostanie bana czy nawet upomnienia, taka jest żelazna zasada Admina tego forum, ma być przyjazne forum dla użytkowników ? ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Andi napisał:

@Dominika3 Na innych forach związanych z różnymi branżami jest podobnie, ludzie nie rozumieją początkujących, wywyższają się i tak dalej 

Tutaj żaden początkujący nie dostanie bana czy nawet upomnienia, taka jest żelazna zasada Admina tego forum, ma być przyjazne forum dla użytkowników ? ? 

 

Masz w 100% rację :classic_smile: dlatego widząc jak tutaj jest tak szybko nabrałam poszanowania ? A co do Administracji to na innych tego typu forach powinni brać od nich przykład :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z # jest taki ze tam sie juz nikomu nie chce.. Oni wiedza ze obojetne o co bys sie nie spytal, to ten problem byl juz kilkanascie razy walkowany na ich forum. I wystarczy tylko poszukac, a nie koniecznie zakladac nowy temat zeby poraz kolejny walkowac problem. Dobrze chociaz ze w fotorelacjach udzielaja pomocy i sa bardziej aktywni, aczkolwiek jesli spartaczysz swoje grow to pod koniec relki i tak po Tobie pojada ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, CheMsKuN napisał:

Problem z # jest taki ze tam sie juz nikomu nie chce.. Oni wiedza ze obojetne o co bys sie nie spytal, to ten problem byl juz kilkanascie razy walkowany na ich forum. I wystarczy tylko poszukac, a nie koniecznie zakladac nowy temat zeby poraz kolejny walkowac problem. Dobrze chociaz ze w fotorelacjach udzielaja pomocy i sa bardziej aktywni, aczkolwiek jesli spartaczysz swoje grow to pod koniec relki i tak po Tobie pojada ?

Dość dobrze określone.

Dodam jeszcze że tam idzie wszystko w stronę komercji.

Jest przekrzykiwane czyje lepsze itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, niedawno pojawila sie tam relka doslownie sponsorowana przez jeden growshop (nie bede podawal tutaj jego nazwy bo nie wiem czy moge), gdzie koles swiecil w namiocie panelem led California Lightworks SolarSystem 550 (produkt amerykanski,  bardzo wysoki jakosciowo, bardzo wydajny, bardzo drogi). To rzeczywiscie jest czysta komercha. Najzabawniejsze jest to, ze koles ktory testowal ten przyczony na czas uprawy panel, nie potrafil przestac dziekowac wspomnianemu growshopowi za to ze mu ten panel porzyczyli ?  Generalnie to sklep powinien dziekowac growerowi ze robiac relke na ich sprzecie robim im mega reklame. A na koniec grow jesli wyniki okazaly by sie zadowalajace, oddal bym growerowi ten sprzet ? na ich miejscu. Zreszta duzo mozna by  na ich temat pisac, ale nic  nie zmieni faktu ze sa pionierami w tym co robia w polskim internecie, a to co robia, robia bardzo dobrze.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31/08/2019 o 19:54, Dominika3 napisał:

Witam Wszystkich ?

Sorry za spamy

W dniu 05/09/2019 o 13:21, CheMsKuN napisał:

Zgadza sie, niedawno pojawila sie tam relka doslownie sponsorowana przez jeden growshop (nie bede podawal tutaj jego nazwy bo nie wiem czy moge), gdzie koles swiecil w namiocie panelem led California Lightworks SolarSystem 550 (produkt amerykanski,  bardzo wysoki jakosciowo, bardzo wydajny, bardzo drogi). To rzeczywiscie jest czysta komercha. Najzabawniejsze jest to, ze koles ktory testowal ten przyczony na czas uprawy panel, nie potrafil przestac dziekowac wspomnianemu growshopowi za to ze mu ten panel porzyczyli ?  Generalnie to sklep powinien dziekowac growerowi ze robiac relke na ich sprzecie robim im mega reklame. A na koniec grow jesli wyniki okazaly by sie zadowalajace, oddal bym growerowi ten sprzet ? na ich miejscu. Zreszta duzo mozna by  na ich temat pisac, ale nic  nie zmieni faktu ze sa pionierami w tym co robia w polskim internecie, a to co robia, robia bardzo dobrze.

Polecam lekturę 

https://prawdaoforumhaszysz.blogspot.com/2017/11/forum.html

Wszystko opiera się na płaceniu kasy dla Adminów.

Kiedyś to forum miało wspaniałą idee, lecz komercja pokonała wszystko.

Teraz bardzo dużo nie wygodnych  tematów jest usuwanych-tylko tematy dla tych co opłacają (kasa,kasa się liczy)

Bardzo dużo starszych userów zrezygnowało z udziału na #.

Moim zdaniem  # dąży do samozagłady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...