Skocz do zawartości
Raptor Farmer

Farma Raptora - 2x OG Kush, 1x Lemon Zkittlez

Rekomendowane odpowiedzi

 

17 godzin temu, moonka napisał:

@Raptor Farmer a po co ma Ci "penetrowac" od spodu lisci?😅 w naturze slonce swieci z gory a nie od spodu🙃

chodzi o to żeby wilgoć nie odparowywała tak szybko oraz w boxie było jaśniej.. gdy nawet doniczki odbijają światło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Boczelli napisał:

a skad wiesz ze rozsylal?

bo mi zgłosił użytkownik

@WymiataczMega

@Raptor Farmer pousuwałem spam chcesz prowadzić fotorelke to prowadź na forum, przecież użytkownicy często zgłaszają jak się linki wysyła, od tego jest system zgłaszania naruszeń 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic trzyma wilgoć i ładnie się ukorzenia pod tą folią. 

 

Dobra a teraz kiedy rozpocząć im kwitnienie? na razie mają 22-23godz światła dziennie.

Kurde nie mogę dodać zdjęć a chciałem pokazać jak się prezentuje  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11/06/2024 o 17:47, Raptor Farmer napisał:

Dobra a teraz kiedy rozpocząć im kwitnienie? na razie mają 22-23godz światła dziennie.

jak uznasz że są wystarczająco wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11/06/2024 o 17:47, Raptor Farmer napisał:

Kurde nie mogę dodać zdjęć a chciałem pokazać jak się prezentuje  

powinno już działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, moonka napisał:

@Raptor Farmer ale zdajesz sobie sprawe, ze ziemia "kisi sie" pod ta folia i moze sie to skonczyc plesnia?😉

słuszna uwaga, będę zwracał uwagę, ale zazwyczaj każdej jednej po około tygodniu uzupełniłem ziemię jakąś warstwą. Tak czy inaczej takie "kiszenie" może wpływać na kwasowość. Będę kontrolował. No a + jest taki że ładnie się ukorzenia i wiem ile roślina absorbuje wody bo wiem że ona nie odparowuje, zwłaszcza gdy czasem wystawiam na zewnątrz na słońce. 

4 godziny temu, Kibic napisał:

jak uznasz że są wystarczająco wielkie

heh, problem tego typu że muszę brać poprawkę na okres kwitnienia i że w jego trakcie nadal będzie się "powiększać". Wiesz, nie uprawiam na zawody. mierzę siły na zamiary tzn moc świetlną i gabaryty boxa. Nie chcę tylko lipy zrobić że mi wyjdzie ledwo 15g tylko w sumie coś lepiej. Tak więc pytanie czy ta wielkość jest już słuszna na przejście na kwitnienie? dodam że była zasiana  tygodni temu. tzn dokładnie 1.5 a wykiełkowała 5.5.2024    

moderator znowu usunął post z moim pytaniem a nie było tam żadnego spamu ani nic

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Raptor Farmer napisał:

moderator znowu usunął post z moim pytaniem a nie było tam żadnego spamu ani nic

nic ci nie usuwałem, jeszcze raz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Raptor Farmer a jakieś zdjęcie masz? Ilu litrowe doniczki? Jak od 5 maja to chyba trzeba już przełączać... prawie 6 tyg wega? 👀

@WBB nie podlizuj się tak Testerowi... 😎 ...I tym oto sposobem drzwi do naszych związków zawodowych właśnie sie przed Tobą zamykaką... 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB że niby znowu mnie coś ominęło? Dobra, dobra, już się lepiej nie tłumacz... wszyscy tu dobrze wiemy że Tobie nie można w nic wierzyć... 🧐

@WBB zawodowe też głównie na jakimś tam partnerstwie się opierają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB żony nie można przede wszystkim bo to grozi rozwodem. 

Poza tym to jaja sobie robię, spokojnie.

6 minut temu, WBB napisał:

No kolegę trzeba nauczyć, że nie może się tutaj tak zachowywać.... 

Kusisz mnie żebym Ci troszkę podogryzała ale lepiej dam sobie już spokój. 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...