Skocz do zawartości
Tester

Premier Mateusz Morawiecki pytany o marihuanę

Rekomendowane odpowiedzi

Premier Morawiecki utworzył swój pierwszy post, na swoim nowym profilu na facebooku. Głowa państwa zachęciła internautów do dyskusji, pytając, co zrobić aby uczynić "naszą codzienność jeszcze lepszą" 

premier-morawiecki-marihuana.jpg

Internauci szybko zareagowali, i odpisali o kwestii legalizacji marihuany.

Pojawiło się setki komentarzy, gdzie dominował temat o marihuanie, Internauci zwrócili uwagę, że Polska jest w tyle za innymi krajami, a także to, że legalizacja konopi pozytywnie mogła by wpłynąć na budżet kraju.

Jak na razie premier Morawiecki nie dał odpowiedzi. Jednak w 2017r. w Radiu Maryja deklarował się jako przeciwnik wszelkiego rodzaju narkotykom, w tym marihuany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wam legalizacja skoro macie własne boxy pestki i mozecie na tym zarobić! Jak będzie legalizacja to już nikt po za korporacjami na tym nie zarobi  ale przynajmniej przypału nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, Adrianosik said:

Po co wam legalizacja skoro macie własne boxy pestki i mozecie na tym zarobić! Jak będzie legalizacja to już nikt po za korporacjami na tym nie zarobi  ale przynajmniej przypału nie będzie

taa ciekawe jak zarobić, wystarczy, że wśród tych którym sprzedajesz trafi się jedna osoba która wpadnie, albo pochwali się niewłaściwej osobie przez przypadek gdzieś na imprezie, na domówce itp. wtedy dojdą po łańcuszku do źródła, w życiu nie bawiłbym się w sprzedawanie, najważniejsze by mieć dla siebie 😄

Od 1 dnia wega aż do spalenia ufam tylko sobie

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zalegalizuja chociaż na np, 5Lat, uprawa tylko na użytek własny, w sposób że chcesz legalnie hodować to zarejestruj uprawę. To by wystarczyło myślę a jak to się sprawdziło by to by dla biznesu otworzyli.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik wolę pić szampana na wolności hehe 😄

Może to pojebane, ale nie ufam nikomu w tych sprawach, nawet swojemu bratu 

@WielebnyMerry jak dla mnie mogliby zalegalizować tylko na własny użytek. W ten sposób nie okradam państwa, nie zarabiam na tym, mam dla siebie na smutne chwile, gdy mi źle, zapale sobie zamiast pić alkohol. Zmniejszyła by się liczba meneli w kraju. Alkohol nie zchodziłby już tak z półek, i to rząd boli 🙂

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry po sobie wiem że dokładnie tak jest 😄

co do tego drugiego to każdy orze co może, ale wciąż wierze, że jest sporo zorganizowanych grup które sprzedają na większą skalę. Nie mam z nimi styczności ale na bank tak jest. Oglądałem ostatnio filmik o tej słynnej "pralni" co okazała się fabryką marśki. Jednocześnie mam żal do siebie czemu też takiej "firmy" nie założyłem, łatwa kasa 30 tys za 1 kg suszu, a ja do roboty musze wstawać o 6 i wracać o 17 wyjebany totalnie i nawet średniej krajowej nie mam po 4 latach technikum elektronicznego i 5 bitych lat studiów magisterskich z informatyki, ale z drugiej dziękuję Bogu, że to nie byłem ja 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...