Skocz do zawartości
Tester

Czy jesteś uzależniony od alkoholu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź czy nie jesteś uzależniony od alkoholu, ile, co, i jak często pijesz? 

                                                                   czym_jest_uzaleznienie_od_alkoholu_100.jpg

Edytowane przez Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też raz na jakiś czas wole palić ziółko niż chlać i się zataczać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie lubię alkohol i według znajomych jestem alkoholikiem he he lubię dobrą wódę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkoholikiem chyba nie jestem ale lubię sobie wypić, nie wyobrażam sobie bycia na imprezie i nie picia, po prostu muszę coś obalić mocniejszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie było to tak że nie piłem potem zacząłem piwkować sobie i zauważyłem że się wkręcam w to, ale z powodu choroby zaprzestałem ostatnio 3 lata temu piłem alkohol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alkohol nie jednego doprowadził już do grobu, ja pije rzadko bo mi niedobrze na drugi dzień, wole zajarać zdecydowanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wale jak jest jak niema to nie ale jak jest to nie odmawiam, nie wiem czy jestem uzależniony trochę chyba tak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swego czasu miałem problemy alkoholowe, rzuciłem alko na rzecz ziółka, i jest poprawa wszystkiego na + 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkohol trochę namieszal Mi w życiu same problemy najgorsze ze to sie ciągnie za tobą latami wole pali aczkolwiek głowa raz na kilka lat pęka do momentu jak nie wypije jest Ok później żadnej kontroli dochodzenie po meetingach kilku miesieszcznego chlania to dramat łączący relanium clonozepan wszyfki ajjj bezsenność gorączki wymioty tragedia organizm wypłukany do cna plus te rence latające Ze pijesz przez słomkę żeby nie rozlać 

Podsumowując NIE PIJ jak nie możesz a jak musisz to spał dychę w wieczór przejdzie samo 

Kiedys czytałem ze w Kanadzie alkoholiką przepisują palenie na terapii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...