Skocz do zawartości
Golota

Ostrava marihuana Czechy gdzie kupić zioło ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostrava marihuana 

ostrava-marihuana.jpg

Przejdę do pytania i proszę osoby które znają temat o odpowiedź.

Będę niedługo jechał na urlop do Cieszyna Czeskiego i Ostravy, do tego odwiedzić będę chciał znany już bar ( Cofe de la ostrava ). 

I wiecie o co chodzi

Chciałem się zapytać czy w tym barze łatwo jest zdobyć dobre ziółko, słyszałem że nie ma z tym problemu i często ktoś może podejść i zapytać czy czegoś przypadkiem nie chce do palenia.

Byliście może w Cieszynie Czeskim albo Ostravie ? albo w bliskiej okolicy i wiecie co i jak z tematem ? Jaka tam cena za gieta jest coś koło 40 zł ?

Edytowane przez Golota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejedziesz przez most w Cieszynie to po czeskiej granicy ujrzysz kilkadziesiąt sklepów co najmniej nie ciekawie, za szybami są powypijane butelki do połowy itp. Te sklepy są wietnamców, jak będziesz się bujał ulicą i Cię wyczają to sami będą cię zapraszać i pytać ile będziesz chciał towaru, nie znają Polskiego, angielskiego również, ceny jakie są to zależne ile towaru chcesz. Giet 25 zł powyżej 30g to wychodzi za 10g 170zł fajnie jest w Czechach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

2 minuty temu, Patrick napisał:

Jak przejedziesz przez most w Cieszynie to po czeskiej granicy ujrzysz kilkadziesiąt sklepów co najmniej nie ciekawie, za szybami są powypijane butelki do połowy itp. Te sklepy są wietnamców, jak będziesz się bujał ulicą i Cię wyczają to sami będą cię zapraszać i pytać ile będziesz chciał towaru, nie znają Polskiego, angielskiego również, ceny jakie są to zależne ile towaru chcesz. Giet 25 zł powyżej 30g to wychodzi za 10g 170zł fajnie jest w Czechach

Słabe to jaranie jest, dużo okolicznych dilów zaopatruje się tam, po taniości wietnamczycy sprzedają te zioło, wygląda nawet dobrze ale słabo klepie i smakuje nie wiem czy w czym oni to trzymają. Jak byłem w pubie Cafe de la Ostrava to paliłem towar z tego pubu pierwsza klasa podobny do holenderskiego, 10g kosztowało mnie 330zł ale był wart swej ceny

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem rok temu, ceny za 1g do 10g - 30 zł ponad 10g wychodzi 25zł

Co do zakupu to w każdym tego typu sklepie idzie nabyćtylko jak nikogo nie ma najlepiej, słyszałem że psy z Polski coś tam węszyły, ale jak ja pojechałem samochodem do Czech to na luzie poszłem kupiłem i wróciłem bez przypału, niektórzy czają po polsku trochę ? dużo Polaków pewnie jeździ 

Edytowane przez Szybki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ziółko takie czeskie się sprawuje mocą w porównaniu do polskiego jaranka z indoora ? bo paliłem w Holandii kiedyś i palenie było naprawdę kozak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy jakie trafisz możesz trafić dobre zioło jakąś dobrą odmiankę a możesz jakiś syf, ponoć wietnamcy mają słabe zioło, lepiej w jakimś pubie skminić sobie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EHej czy Cieszyn dalej operuje? Byłem kiedys i czesc sklepow zamknieta albo mowia ze nie ma, to bylo ponad rok temu. Jak w 2021? Albo w Pszczynie, okolice, bielsko? Niedawnio sie przeprowadziłem i nie mam tu ziomkow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy, od kilku dni mieszkam w Bielsku i nie mam kompletnie nikogo, a po angielskich stardawgach itd polskie siano jest no... Pomóżcie Ziomeczki 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...