Skocz do zawartości
Tester

Jaki alkohol preferujesz

Rekomendowane odpowiedzi

Piwo, wodka, whisky dobre wino, to zalezy od dnia. Ale jak dla mnie nic nie zastapi dobrego lolka  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ty może być ?

dzisiejsze minimum ? + pomka + lod + peszi cherry 

to na kolacje a po kolacji ....juz nie trza bd ?

Zdjęcie0542.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boże a co pozostaje ? 

dziecko 10/26 odchowane D 

nie lubie stagnacji ? a mi agresor sie nie wlacza po alko a araczej love ? 

tylko jakk moja mówi facet zawsze chce nie zawsze może , obieta zawsze moze nie zawsze chce ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whisky najlepiej z wyspy islay moja mój ulubiony torfowy charakter typowy dla tej wyspy intratny torf z nuta kawy wanili czy goździków petarda No i gin tylko nie jakiś lubuski tylko Hendrix z ogóreczków zielony lubię klasykę albo gin t na bazie zielonej herbaty najlepiej smakuje z pomarańcza rozmarynem i zielem angielskim lub tez lubię hiszpański gin marę ale z pieprzem do tego jakiś ciekawy tonik nie shweppes tylko thomas henri edleflower 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei nienawidzę alkoholu, pijam moze raz na 3-4 miechy z 2 piwa max, dla towarzystwa. 
 

Tak, widzę date ostatniego wpisu jakby co heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KryspieK ja w życiu wypiłem 2 kieliszki wódki, pół piwa i jakieś 1.5l whisky i tyle samo wina 😄

też nie przepadam, choć raz na kilka miechów fajna odskocznia od jarania, ale i tak grzyby niszczą system, dla mnie to takie połączenie thc z alko z psychodeliką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre czerwone wytrwane winko lubię. Tak samo z piwem - ścierwa sikowatego nie tknę. Niestety polskie piwa najczęściej takie są, wszyscy zachwalają Perłę a dla mnie to ma smak płynu do mycia naczyń "miętowy Ludwik". Wódki nie lubię. Whisky nie pamiętam, czy kiedykolwiek piłem.

 

Powoli staram się rezygnować z jakichkolwiek używek. Kawę odstawiłem, brakowało tego ale po około tygodniu się przyzwyczaiłem. Coraz mniej korzystam z internetu, filmów dla dorosłych i wszystkiego co związane z dopaminową stymulacją.

Fajek nienawidzę 🤮

No, ale piwko sobie walnę Budweiser na zawsze w moim serduszku,   to znaczy lodówce miało być 🤣

A zielone raz na 2 tygodnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...