Jump to content

Recommended Posts

Nabicie lufki jest bardzo prostą czynnością, lecz w pewnych okolicznościach może sprawić problemy. W tym artykule dowiesz wszystkiego co związane jest z nabijaniem lufek i paleniem z nich. 

jak-nabić-lufke.jpg

Lufkę można nabić dowolnym materiałem, nas oczywiście najbardziej interesuje nabicie lufki marihuaną lub też haszyszem. Lufka, lufa, fifka, szkiełko, tak potocznie nazywana jest szklana rurka z której często palona jest marihuana. 

jak-nabić-lufke.jpg 

Najprostsza lufka

Podczas palenia z fifki musisz uważać aby jej nie uszkodzić, prędzej czy później i tak zapewne pęknie, lufki mają określoną żywotność, lecz są tak tanie że nie ma z tym zbytnio problemu, mówimy oczywiście o najprostszych lufkach, są też nieco droższe o różnych kształtach i wzorach, takie fifki kupisz w sklepach przeznaczonych do palenia marihuany, natomiast najprostsze lufki znajdziesz w praktycznie każdym kiosku.

jak-nabić-lufke.jpg 

Bardziej bajerancka lufka

Jak nabić lufke ?

Do nabicia lufki musisz mieć oczywiście marihuanę. Marihuana w całych topach jest łatwa do nabicia, po prostu nabijasz topka do lufki od strony cybucha tam gdzie jest szersza strona, zdarzyć się może że topek będzie duży i nie zmieści się do fifki, to nic po prostu urwij trochę topka aby zmniejszyć jego wielkość tak aby wchodził do fifki bez dużego oporu, ważne jest to aby nie nabijać mocno fifki bo możesz mieć trudności z przeciąganiem dymu, topek nie będzie się palił dobrze gdy będzie mocno nabity w fifce.

jak-nabić-lufke.jpg

jak-nabić-lufke.jpg

jak-nabić-lufke.jpg

jak-nabic-lufke.jpg

 

Tak samo nabija się rozdrobnioną marihuanę, którą możesz sam rozdrobnić młynkiem, lub gdy czasem kupisz od dilera zioło w miale. Nabijasz do lufy z worka nie za mocno ale i nie za lekko aby towar nie wypadał. Często zdarza się że osoby które tak palą marihuanę robią "Komete" rozżarzone kawałki marihuany dostają się do ust przy najprostszych lufkach, są oczywiście bardziej wyrafinowane fifki które są zaprojektowane tak aby użytkownik komfortowo mógł wypalić swoją marihuanę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Szwagrom

@Pudzian A ja dodam od siebie że można do ustnika lufki, włożyć mały filterek choćby od bletek, palenie jest bardziej komfortowe, delikatnie mniej szkodliwe bo wszystko osadza się na szkle i filtrze, i nie grozi nam tym że połkniemy, tzw kometę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...