Skocz do zawartości
Monia

Przepływ powietrza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar zamknąć boks tylko nie bardzo wiem jak zamontować wentylator w sensie czy może być on w growboksie oczywiście u góry na dole zrobione są dziury chce się upewnić czy wszystko jest dobrze,chce  zamontować też rurę od piecyków gazowych na górze czy to dobry pomysł

IMG_20190822_194547.jpg

IMG_20190822_194557.jpg

IMG_20190822_194606.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monia prawidłowo to powinno być gdzieś na dole wlotowy wentylator u góry wylotowy w środku mieszający, chociaż bez mieszającego by się obyło, najważniejszy wlot i wylot, a z tą rurą od piecyków gazowych to nie wiem o co chodzi, tam jest jakaś rura w tych piecykach bo miałem taki 

Edytowane przez Pudzian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mogę przykładowo zamontować u góry wiatraka? Takiego małego jak na biurko na dole zrobiłam dziurki żeby tedy wylatywało może tak być?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monia wiatraczki takie małe to bardziej do PC boksa się daje, niżej się daje wiatrak wlotowy, a wyżej wylotowy żeby wyciągał ciepłe powietrze blisko lampy, jak nie miała byś problemów z temperaturą to możesz dać jakieś słabsze wiatraki, jaką lampę tam masz zamiar wstawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monia ja bym się bał o pożar, jak masz taką lampę i boks z kartonu ? zapewne by się też krzaczki usmażyły przy takim boksie z taką lampą, rozwiązaniem są świetlówki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monia przy takim boksie to HPSa bym nie montował tylko jakieś świetlówki, boks powinien być szczelny, odpalałaś HPSa? wiesz jak on się nagrzewa i odbłyśnik? możesz zjarać jeszcze chałupe od tej tektury....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...