Skocz do zawartości
Bobobo

Pomocy czy to już dawać na słońce ?

Rekomendowane odpowiedzi

@Bobobo tak jak Tester pisał sezon się powoli kończył będzie więc to raczej nie ma sensu, chyba że byś ją trzymał jakiś czas potem do boksa pod lampę wstawił, gdzieś do połowy października i już nie będzie co trzymać roślin bo przymrozki czyli jakieś 7 tygodni jeszcze może potrwać sezon uprawy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? 

Nie mam nic przeciwko do osób które zaczynają, chcą mieć coś swojego z własnej hodowli. 

Również nie mam nic przeciwko, że piszesz na forum z zapytaniem, po to ono jest, po tą są na nim osoby, które chętnie pomogą, ale... No właśnie i tu jest to "ale".. 

Powiedz mi, jak można nie znać podstaw uprawy jakiejkolwiek rośliny? 

Przed tym jak włożyłes je do ziemi, czytałeś chociaż jeden artykuł co to jest i czym to się je? Wydaje mi się, że nie a szkoda, bo raczej nic Ci z tego nie wyjdzie..Ewentualnie wrzucaj pod lampę i to szybko ??? 

Również szybko poczytaj sobie podstawy uprawy Marii. Nie piszę tego po złości, tylko żebyś ogarnął co jest do czego. Wiele można wyczytać, wiele można nauczyć się na błędach innych. 

 

Zapamiętaj

Żadna roślina nie urośnie Ci bez słońca lub jego imitacji, dwutlenku węgla oraz wody!  (Fotosynteza) 

 

Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj! Wiele jest odpowiedzi na twoje pytania, wystarczy wpisać zapytanie i masz od A do Z. Następnym razem będzie o niebo lepiej ?

 

Pozdrawiam, ====<~~~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Squn dokładnie trochę trzeba poczytać ja pamiętam pierwsze swoje nasionko to jak wyszedł kiełek to kiełkiem do góry nasiono dałem, kiełek szedł w stronę ziemi a ja go ciągle wyciągałem, aż zdechł ? ? ? 

Edytowane przez Cedzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...