Jump to content
Sign in to follow this  
Tester

gdzie kupić marihuane w czechach

Recommended Posts

Marihuana w Czechach 

Marihuana w Czechach nie jest do końca legalna jak myślą niektórzy ludzie udający się do Czech. Lecz prawo w tym kraju jest znacznie łagodniejsze niż w Polsce i bez problemu można zdobyć zioło, stróże prawa nie są tak negatywnie nastawieni na palenie marihuany, ale mandat można dostać, a nawet trafić do aresztu za większe ilości marihuany, lecz takie przypadki są rzadkością w śród turystów.

Gdzie kupić marihuane w Czechach ? 

W Czechach marihuanę dostaniesz w wielu lokalach. Wystarczy wejść do któregoś z nich i często można wyczuć charakterystyczny zapach trawki. Jeśli jednak będziesz miał pecha i nie trafisz na taki lokal zawsze można spytać kogoś w barze czy  jakiegoś ziomka na ulicy na pewno ktoś was naprowadzi na odpowiedni lokal. W Czechach nie ma takiego przypału jak w Polsce więc ludzie są bardziej otwarci w tego typu sprawach jak załatwienie jarania.

Są"kofiki" w Czechach gdzie czasem trzeba się natrudzić. Bo zioło sprzedawane jest tylko znajomym w danym barze, w niektórych trzeba szukać odpowiedniej osoby, a są też takie że trawka jest sprzedawana każdemu.

Czeska Policja 

Polacy nie narzekają na czeską policję, często gdy funkcjonariusze widzą kogoś kto jara to nawet nie reagują, takie są relacje turystów, oczywiście zdarzają się mandaty i jest ich nie mało, interwencja jest pewna gdy wyczują że prowadzisz samochód ujarany. Wystarczy nie robić syfu i nikt się do Ciebie nie przyczepi.

Podsumowując w Czechach praktycznie wszędzie jest łatwo zdobyć marihuanę, jeśli chodzi o niewielkie ilości do 15g konopi podlegamy tylko grzywnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...