Skocz do zawartości
Tester

Ogólne dyskusje o piwie

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowy wszystkiego co dotyczy złocistego napoju, rodzaje piwa, warzenie itp

                       kurs-warzenia-piwa-warszawa.jpg

Edytowane przez Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ziomek kiedyś robił własne alkohole, były dużo lepsze od ogólno dostępnych w sklepach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piwa kraftowe..... piwa z nazwą w stylu "palcowka tesciowej" czy "pot na jajcach"... gorzkie to i krzywi ryj jak krople żołądkowe, nawet jednej butelki się nie da wypić. Współczuje tym miastowym hipsterom (wiecie... rurki gniotące jaja, bródka na drwala...i ofkors okulary z oprawkami jak opony od tira)  co muszą to pić i udawać w towarzystwie im podobnych że im smakuje żeby wydawali sie kims lepszym a nie eurolagero-żłopami xD

ja tam lubie wypic sobie Holbe Premium albo raciborskie, kiedys dawalo rade jeszcze braniewo chmielone ale juz nie produkuja,

jedno co mnie łączy z rurkowcami z 1 akapitu to pogarda dla seb łojących na skwerku tyskie czy inne okocimy z promocji w biedrze

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niemedyczny_Użytkownik Mnie te nazwy irytują oraz te kolorowe etykiety kosmiczne jakby miało Cię wyjebac z butów jakbyś grzyby brał albo jest rodzaj piwa kwas , takie kwaśne i oczywiście muszą zrobić psychodeliczną kolorową etykietę XD. A tak samo się upijesz jak po harnasiu no może tylko głowa bedzie mniej boleć. Niektóre są dobre to czasem jedno wezmę ale nie więcej bo cena nieadekwatna do doznań smakowych. 

A tak wolę czeskie lagery czy perłę, namysłów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...