Skocz do zawartości
Cedzik

JAMAICAN DREAM od EVA FEMALE SEEDS

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna Sativa, smak i zapach słodki ciężko porównać do czego, ale fajnie pachniała ta odmianka, moc nie była jakaś duża ale to sativa więc to normalne, po tej odmiance miałem dużą energię do działania.

jamaican-dream-eva-seeds.jpg

Edytowane przez Cedzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy dojdzie w naszych warunkach na oucie 

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 8/19/2019 at 4:48 PM, Szym said:

ciekawe czy dojdzie w naszych warunkach na oucie 

Dojdzie, na out miałem ją i doszła elegancko, pod koniec kosy łapała delikatnie pleśń ale to były śladowe ilości prawdę mówiąc.

Co do zapachu to prawda, pachnie super, tak bym powiedział "owocowo". 

Topki nawet zbite, nie sprawiała mi żadnych problemów, nawet była pod wodą przez ok tydzień czasu z racji sporych opadów deszczu i wystąpieniem wód z brzegu i doszła elegancko. 

W tym roku chyba out mi się nie uda ale gdybym miał wybrać to drugi raz to myślę że bym się skusił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potwierdzam: odmiana petarda! Jedna z moich faworytek na coroczny outdoor. Indoor najczęściej sąsiednie odmiany patrzą na nią z dołu tak pięknie ciśnie. Szczyty grubości przedramienia. Twarde jak kamień. Dopracowana w każdym calu. Zdecydowanie warta jest swej ceny. 👌

Edytowane przez opium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...