Skocz do zawartości
Tester

RSO - Rick Simpson Oil

Rekomendowane odpowiedzi

@hooltural buahahahaha jak nie palisz to po co gitarę zawracasz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 04/03/2022 o 20:38, Zielone krainy napisał:

@mariakonopnicka Po co płacić, jak samemu sobie można bezproblemowo zrobić? Bym chciał to bym tego olejku narobił ile bym chciał, ale mi to do niczego nie potrzebne.

Tobie nie,ale np mi tak.Zrób dla mnie-przecież darmo nic nie ma i każdy normalny zdaje sobie z tego sprawę.A co do tego u góry:Lemon Gelato-olejku się nie pali człowieku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy Jakby w Polsce było legalne,to bym zakupił wszystko sam i żonka by mi zrobiła,ale nie jest legalne i nawet nie znam ludzi,którzy handlują tym wszystkim i co z czym się je w tej kwestii.Podtrzymuję propozycję mimo to.

PS Żonka by zrobiła,ponieważ nie miałbym czasu sam się tym zająć.Żeby nie było,że leżę obłożnie chory czy coś.

Edytowane przez hooltural

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy  zawsze możesz zostawić komuś na ulicy anonimowo, ktoś sobie weźmie i się będzie cieszył

wiesz jakie słowa i jakie czyny, obdarowywanie ziołem kogoś za friko akurat w tym przypadku czyny ważniejsze 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Anonimowo na ulicy? To głupota w sytuacji, gdzie niemal wszędzie jest monitoring, zostawianie czegoś takiego może skończyć się tym, że ktoś to zgłosi, a dani ludzie sprawdzą kamery i wtopisz, bo cię zobaczą. Jak wpadniesz na rozdawaniu zioła to szykuj się nie na zawiasy, ale na realny wyrok i kiblowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet rozdawał chle i go uj..li-drugi chciał rozdać nasiona zdrowych bez gmo roślin i warzyw na sumę bodajże 60k pln i zakazali mu,więc tym bardziej jeżeli chodzi o zioło...Taki mamy rząd,że musisz zniszczyc nadmiar aby nie być sądzonym za rozdawanie,a sami rozdają NASZE pieniądze na lewo i prawo,już nawet dla obcokrajowców.Trzeba walić system i robić swoje z głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  No na wiosce go nie ma, ale ja na wiosce nie mieszkam, mam monitoring w miejscu, gdzie mieszkam zaraz od wyjścia z drzwi, nie dziękuje, nie mam zamiaru ryzykować, mógłbym kombinować, ale nie widzę sensu podejmowania ryzyka w takim wypadku, bo tylko debila na to stać, nic nie zyskuje, a może wszystko stracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...