Skocz do zawartości
Tester

RSO - Rick Simpson Oil

Rekomendowane odpowiedzi

Kim jest Rick Simpson i czym jest Rick Simpson Oil (RSO)?

                                                                                                          LtTj87Lv_400x400.jpg

Jeśli interesuje Cię medyczna marihuana, usłyszysz nieuchronnie o formie konopi nazywanej Rick Simpson Oil lub RSO. RSO to skoncentrowana forma oleju z konopi, o której wiadomo, że ma korzyści medyczne, szczególnie w przypadku raka, ale skąd się wzięło RSO? I kim jest Rick Simpson ?

Początek odkrycia przez Ricka lekarstwa na raka rozpoczyna się w 2003 roku, kiedy u Ricka Simpsona zdiagnozowano raka podstawnokomórkowego skóry. Miał trzy miejsca zaatakowane komórkami rakowym na ciele. Dwa na twarzy i jedno na szyi. Decyzja Ricka dotycząca sposobu wyleczenia raka zmieniła świat. Chirurgia nie przyniosła pożądanych efektów, więc Rick postanowił spróbować czegoś innego. Przez prawie rok, Rick przyjmował olej, który był wynikiem ekstrakcji konopi indyjskich i przyjmował go doustnie przez rok. Spożywał olej z powodu innych kłopotów zdrowotnych, ale diagnoza raka przypomniała mu coś, co kiedyś usłyszał w radiu. Usłyszał, że naukowcy  University of Virginia stwierdzili, że tetrahydrokannabinol (THC) może zabijać raka u myszy. Doszedł do wniosku, że jeśli zabija raka u myszy, to może również zabić jego raka.

Olejem RSO wyleczył raka

Rick zdecydował, że zastosuje olej z konopi bezpośrednio na raka skóry. Zaaplikował olej z konopi na bandaże i owinął nimi miejsca, gdzie znajdowały się komórki rakowe. Po czterech dniach czekania, zdecydował, że nadszedł czas, aby zobaczyć, czy coś się zmieniło. Ku zaskoczeniu Ricka, nowotwór zniknął. Olej z konopi wyleczył raka skóry w 4 dni!

Rick próbował poinformować swojego lekarza o jego sukcesie, ale nie chciał go słuchać. Udał się nawet do organizacji walczących z nowotworami, ale żadna z nich nie chciała mieć nic wspólnego z jego odkryciem. W tym momencie Rick wziął sprawy w swoje ręce. Zaczął uprawiać konopie na własnym podwórku i produkował z nich olej. Oddawał go każdemu, kto go potrzebował. Nawet po wtargnięciu do jego domu przez Royal Canadian Mounted Police, kiedy uprawiał 2600 roślin konopi indyjskich, nadal kontynuował produkcję oleju i pomagał innym.

Ile zrobić i ile zażyć ?
Z jednego funta (500g) suchych jak pieprz topów uzyskasz zwykle około 2 uncji (55-60mL) wysokiej jakości olejku. Taka ilość jest w stanie wyleczyć większość poważnych przypadków raka; przeciętna osoba może przyjąć taką ilość olejku w około 3 miesiące. Ten olej jest bardzo silny dlatego leczenie należy zaczynać od przyjmowania małych dawek. Ilością dobrą na początek terapii jest jedna kropla wielkości połowy ziarenka ryżu przyjmowana dwa do czterech razy dziennie. Po czterech – pięciu dniach zacznij powoli zwiększać swoją dzienną dawkę. Po pewnym czasie Twój organizm wykształci tolerancję na olej i będziesz potrzebował przyjmować coraz więcej. W przypadku gdy pacjent cierpi ogromny ból zalecam szybko zwiększyć dawkę do momentu gdy ból ustanie. Wysokiej jakości olejek konopny może załagodzić ból który opiera się działaniu morfiny. Olejek może być aplikowany na urazy zewnętrzne aby złagodzić ból w ciągu kilku minut.

Czy będę na haju?
Przestrzegając dawkowania opisanego powyżej, wiele osób przechodzi całą kurację i nigdy nie jest z tego powodu na haju. W odniesieniu do konopi „haj” to żart – nawet jeśli zażyjesz za dużo olejku efekt szybko wygaśnie a Tobie nie stanie się krzywda. Nikt nigdy nie umarł z powodu używania konopi jako lekarstwa.

Czy się uzależnię?
Olejek konopny nie powoduje w Twoim organizmie pragnienia przyjmowania ciągle więcej. Jest nieuzależniający, nieszkodliwy i efektywny jako lekarstwo na wiele dolegliwości medycznych.

Czy ten olejek jest tym samym co olejek z nasion konopi?
NIE! To olejek z konopi – przygotowany z topów i małych liści. To esencja rośliny w formie olejku. Sklepy ze zdrową żywnością często sprzedają olejek wykonany z pestek konopi który często jest mylony z olejkiem o którym mowa jest w tym artykule. Olejek z nasion również posiada liczne zalety jednak nie zawiera wystarczającej ilości THC aby wywrzeć jakikolwiek wpływ na raka i inne poważne choroby.
                   Rick-Simpson-Oil-Cure-The-Lills.jpg
Czy wszystkie rośliny konopi są takie same?
Nie. Podczas zakupu nasion staraj się wybrać odmianę zdolną wytworzyć jak największą ilość THC. Dla osoby cierpiącej z powodu depresji polecam jakąś dobrą Sativę – zadziała jak „doładowanie energetyczne. Na każde inne schodzenie medyczne sugeruje wykorzystanie odmian Indica. Te drugie (Indica) zapewniają pacjentowi więcej relaksu i snu.

Jak stosować?
Wysokiej jakości olejek może być waporyzowany, przyjmowany doustnie lub stosowany miejscowo. Do stosowania zewnętrznego dodaj olejek do kremu lub maści.
Gdzie mogę uzyskać informację o wytwarzaniu olejku ?
Proces pokazany w wideo może się wydawać w najlepszym wypadku surowy, ale poprawnie przeprowadzony da Ci olejek zdolny wyleczyć raka. W rzeczywistości to lekarstwo powinno być wytwarzane w kontrolowanym otoczeniu przy użyciu urządzeń do destylacji itp. aby odzyskać rozpuszczalnik i oczyścić olejek. Niestety większość ludzi nie ogarnia destylacji i nie ma dostępu do odpowiedniego sprzętu. Dlatego metoda pokazana w wideo jest taka surowa – aby w razie potrzeby każdy mógł wyprodukować swój własny olejek. Powtórzę to co było mówione w filmie: proces produkcji olejku może być niebezpieczny jeśli nie przeprowadzamy go poprawnie dlatego nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za to co może się stać jeśli źle zrozumiesz informacyjne znaczenie wideo. 

Przykładowy filmik z produkcji olejku 

Rick Simpsons: proces wytwarzania olejku.

Materiał wyjściowy:
Generalnie to pracuję zwykle z funtem lub więcej wysokiej jakości materiału początkowego. Równie dobrze możesz użyć jednej uncji tematu – da Ci to jakieś 3-4 gramy olejku. Ilość uzyskanego olejku będzie się różnić w zależności od odmiany konopi, ale wszystkie mają tę cudowną leczniczą moc.

1. umieść całkowicie suchy materiał w plastikowym wiadrze.
2. zwilż materiał rozpuszczalnikiem. Możesz użyć różnego rodzaju rozpuszczalnika. Aby z jednego funta suchego materiału wydobyć THC będziesz potrzebował około dwóch galonów rozpuszczalnika. 500 ml rozpuszczalnika powinno w zupełności wystarczyć na uncję suchego materiału. (notka od edytora: aby uzyskać więcej informacji na temat wyboru rozpuszczalnika odwiedź FB grupę Cannabis Oil Success Stories)
3. zmiażdż materiał przy użyciu drewnianego kija lub innego chemicznie czystego narzędzia. Mimo że materiał nasiąknął rozpuszczalnikiem nie powinno być problemów z pokruszeniem go.
4. dodawaj rozpuszczalnika do momentu gdy całkowicie przykryje Twój materiał wyjściowy. Użyj kija aby pracować z materiałem roślinnym – podczas gdy będziesz to robić THC z rośliny rozpuści się w rozpuszczalniku.
5. powtarzaj proces przez około 3 minuty.
6. przelej rozpuszczalnikowo-olejkowy miks do innego pojemnika. Właśnie pozbawiony materiału roślinnego o około 80% jego THC.
7. drugi wash – ponownie dodaj rozpuszczalnika do materiału i pracuj nad nim kijem przez kolejne 3 minuty aby wydobyć pozostałe 20%.
8. przelej rozpuszczalnikowo-olejkowy miks do pojemnika z punktu 6.
9. wyrzuć dwukrotnie przepłukany materiał roślinny.
10. przez filtr do kawy przelej swój miks do czystego pojemnika
11. wygotuj rozpuszczalnik. Ja używam w tym celu elektrycznego garnka do gotowania ryżu z możliwością regulacji mocy mieszczącego pół galona (około 2,5 litra) miksu.
12. zapełnij garnek miksem do około 3/4 jego objętości.

Upewnij się że jesteś w bardzo dobrze wentylowanym pomieszczeniu i ustaw wiatrak aby wydmuchiwał opary rozpuszczalnika. Opary są skrajnie łatwopalne! Trzymaj z daleka rozżarzone elementy, iskry, papierosy i wszystko inne co może spowodować zapalenie się oparów.
13. włącz garnek i ustaw moc na mocne podgrzewanie.
14. uzupełniaj odparowaną ilość swoim miksem do momentu gdy całość znajdzie się w garnku.
15. gdy poziom miksu opadnie po raz ostatni dodaj kilka kropel wody do garnka. Ilość wody która dodajesz zależy od ilości materiału startowego którego użyłeś. Ja zwykle dodaje 10 kropel wody na funt dobrych topów.
16. gdy na dnie pozostanie tylko około jednego cala rozpuszczalnikowo-olejkowo-wodnego roztworu, załóż rękawicę ochronną (taką kuchenną z jednym palcem) podnieś garnek i delikatnie zamieszaj zawartość.
17. kontynuuj mieszanie do momentu aż rozpuszczalnik wyparuje całkowicie. Te kilka kropel wody pomoże uwolnić resztki rozpuszczalnika i w pewien sposób ochroni olejek przed zbyt wysoką temperaturą. Po wygotowaniu rozpuszczalnika przestaw garnek na niską moc co pomoże Ci uniknąć przegrzania olejku. W żadnym momencie temperatura olejku nie powinna przekroczyć 290 stopni F (140 stopni C).
18. w rękawicy ochronnej weź garnek ze swoim olejkiem...
19. … i ostrożnie przelej zawartość do małego pojemnika ze stali nierdzewnej.
20. ten mały pojemnik wraz z zawartością umieść na delikatnie podgrzewającym urządzeniu takim jak podgrzewacz do kawy. Po kilku godzinach woda i lotne turpines całkowicie wyparują z olejku. Gdy na powierzchni olejku nie widać już żadnych znaków aktywności (bąbelki) to Twoje lekarstwo jest gotowe do użycia.
21. umieść gorący olejek w butelce lub tak jak zaprezentowano w wideo w strzykawce. Trzymanie olejku w strzykawce zdecydowanie ułatwia dawkowanie.

Gdy Twój olejek ostygnie będzie miał konsystencję gęstego smaru. Niektóre odmiany dają olejek tak gęsty że możesz mieć problem z wydostaniem go ze strzykawki. Gdy tak się stanie umieść strzykawkę z olejkiem na kilka minut w ciepłej wodzie.

Dla wszystkich tych którzy zaczynają używać olejku jako lekarstwa mam kilka prostych faktów. Olejek zmniejsza ciśnienie krwi więc jeśli używasz lekarstw obniżających ciśnienie może się okazać że nie są Ci dłużej potrzebne. To samo tyczy się cukrzyków. Widziałem olejek kontrolujący poziom cukru we krwi w taki sposób że pacjent nie potrzebował już insuliny.

Nie jestem lekarzem i nie mam prawa mówić ludziom co powinni robić. Osobiście nie rozważał bym żadnej opcji leczenia raka używanej przez nasz system medyczny. Nie polecam stosowania olejku razem z chemioterapią – jaki jest sens robienia własnego zdrowego lekarstwa a następnie pozwalania systemowi medycznemu na wtłaczanie w Ciebie sporych ilości trucizny ?

Z własnego doświadczenia z medycznymi konopiami wnioskuję że większość farmaceutyków nie jest potrzeba jeśli pacjent zacznie używać olejku. Olejek wydaje się dobrze mieszać z większością naturalnych lekarstw, ale miałem kilka donosów od osób próbujących zażywania olejku z lekarstwami które to osoby skarżyły się następnie na bóle brzuch itp. wszystkie problemy minęły gdy przestali zażywać przepisane na receptę leki.

Dla wszystkich tych którzy zamierzają wprowadzić w praktykę to co tu napisałem aby pomóc swoim ukochanym: witam w świecie prawdziwej medycyny. Ponownie przypominam aby być bardzo ostrożnym przy procesie wygotowywania rozpuszczalnika. Opary są bardzo łatwopalne! Trzymaj się z dala od rozżarzonych elementów, iskier, papierosów i wszystkiego co mogło by spowodować zapłon oparów. Wytwarzanie olejku nie jest polecane amatorom.

źródło:  www.phoenixtears.ca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no jest nielegalny w polsce w wielu innych krajach tez... moj znajomy ma profesjonalne labolatorium w hiszpani i robi na zamowienie taki jaki ludzie potrzebuja . aktualnie ma taki 84% z testami z labo i wszystkim . ceny powiem szczerze ze sa przystepne w stosunku do innych co sprzedaja na fb . znam tych co ogarniaja na anglie i biora po 350Funtow za 10ml i nie maja tych 85% nawet. wszystko kwestia dogadania sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

oczywiscie.   produkuje wlasne olejki CBD. a do tego robi na zamowienie na laboratoryjnym sprzecie RSO . firma zarejstrowana z vat eu . sprzet do badan  stezenia ma na miejscu . ale takze na potrzebe wysylaja do fundation canna .es   wszystko w jak najlepszej jakosci i sterylnych warunkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no nic nie mow o zyciu.... cieplo , bez stresu , siesta od 13 do 17 hehe ?

w kazdym kraju jest tak samo..... czy hiszpania czy holandia... mozna miec nawet 5 krzakow.... ale w kazdym przypadku jak uzywamy lamp - JEST TO HODOWLA ?
czyli nie lagal ?   ale tak sobie na parapecie moze rosnac . na dworzu tez ...   ogolnie piekna sprawa.... tylko duzo podlewania ?
smiało zapraszam mozna sie samemu przekonac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DamianRSO a wytłumacz mi pewną kwestie np. ile można zioła posiadać? bo np. z takich 5 krzaków dużych outdoorowych można zebrać i ze 2 kg palenia, no i trzymam 2 kg zioła na legalu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

posiadanie na wlasny uzytek.... wiadomix ze to sa duze ilosci . jako osoba prywatna to nie mozesz miec az tyle. choc to zalezy . jak zaniesz kwitek ze masz jakas chorobe czy cos Ci dolega ze musisz ja spozywac palic czy robic olej to nic sie nie czepiaja... grunt zeby w pakietach nie lezalo bo odrazu dill bija... a na firme to wiesz ? fakture sobie pisze i mam ? z reszta tutaj taki spokoj jest ze nikt Ci nie zaglada na posesje chyba ze za glosno albo lipe ktos robi a tak to rob sobie co chcesz tylko nie rob krzywdy innym ? na ulicy mozesz miec z 2 gramy w hiszp a w hol 5 . z cala reszta to roznie. a jazz to sobie mozesz jarac wszedzie za palenie nie widzialem zeby cos byl oprucz tego "Czy moglby Pan to zgasic ? ?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zarejestrowałem się tylko po to,aby zapytać o możliwośc zakupienia olejku RSO.Ktoś coś kogoś?Mogę odebrać z Belgii,Holandii czy z Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK

A jakie  niby mam mieć poglądy czy doświadczenie?Nigdy chłopie nie paliłem maryśki,nawet w ręku nie miałem,to jakie poglądy mam mieć o czymś,z czym nigdy nie miałem styczności-po prostu nie czułem takiej potrzeby.Co Ty myślisz,że przyszedłem tutaj aresztować obywatelko kilku kolesi,co popalają zioło?Od tego mają Pegasusa chyba.

Robić sam RSO nie zamierzam,ponieważ zbyt długo trwa .

Ja szukam osoby,która może zna inną osobę itd-myślisz,że jestem idiotą i może admin ma takie olejki?Bez jaj.Forum służy do wszystkiego,nawet do takich rzeczy-tak mi się wydaje,ale może źle się wydaje...

Edytowane przez hooltural

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hooltural wyprowadzi Cie z błędu przeczytanie regulaminu, i wyluzuj troche zadałeś pytanie na które nikomu nie chcialo sie odpisać. Napisałem szukaj szczęscia a nie spierdalaj 😉 poprostu źle zrozumiałeś wypowiedź.

A czy Ty milycjant czy nie to haha mi to 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...