Skocz do zawartości
Filozof

piwo a bęben :)

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się wydaje, że to zależy od genów i co najważniejsza od trybu życia ^^

 

Sory, ale jak ktoś z dupa ciągle siedzi, ruchu tyle co do sklepu po piwo i nazat to jak nie ma rosnąć? ^^  Byłoby to wbrew naturze ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18/08/2019 o 22:31, Filozof napisał:

Czy po piwie rośnie bęben ? chodzi mi o brzuch ?

Od samego piwa absolutnie nie rośnie, rośnie za to id tego ż pijany człek lubi zjeść  a jak sie nażre zaz a pożądnie to od często powtażanej czynności to i rośnie, znam sporo alkocholików co na jedzenie nie mają tylko chleją to są osoby chude jak patyk a codziennie na rauszu, piwo pozwala żyć bo po wypiciu  pszemienia sie w  energie na też podstawowe witaminy niezbędne do funkcjonowania organizmó człowieka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od poniedzialku do piatku trzymam diete i trenuje. A jak tylko w sobote wieczorkiem piwko otworze, to i czpsy wjada i czekolade zjem i frytki z jakims miesem w duzej ilosci. Tak ze jak ktos regularnie wali browary to ma przejebane.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak z weckend 4-5 piwek spije to max. Chyba ze sie z bratem spotkam to do odciecia. I depresja poalkocholawa przez trzy dni.

Wiek juz nie ten 42 lata, powoli to odczuwam ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kaloria kalorii nie równa. Co innego opierdzielić 2 tabliczki czekolady to 1k kalorii. A co innego 5 piw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron Piwo piwu tez nierowne, inna kalorycznosc bedzie mial normalny lech a inna kaloryczna bedzie miala sliwka w piwie gdzie masz od groma syropu owocowego. Dodatkowo u mezczyz regularnie zazyajacych alkochol wystepuje ograniczenie produkcji testosteronu, a to jak najbardziej prowadzi do otylkosci, oponka i boczki ? Dodatkowo po alkocholu wystepuje wzmozony apetyt.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...