Skocz do zawartości
Mr.Squn

[Mr.Squn®] Auto Bubble Gum, White Russian, AK-47 (Femki) Panele Led

Rekomendowane odpowiedzi

Rosnąć rosną ładnie, codziennie lampy muszę brać w górę. Tylko co jakiś czas zrobi się 1 - 2 liście jakby zaraz miała paść cała roślinka. 

 

Jak coś ładnie obrodzi i będzie chociaż trochę rekompensowac mi to co obecnie włożyłem, to taki sprzęt do pomiarów na pewno zakupie, bo jest to w granicach możliwości.. Na ten czas nie mam takiej potrzeby.. Nie używam dobrej jakości gleby itp bla bla, to raczej i nie będę bawić się w pomiary miernikiem lub paskami ph gleby jak i wody. Nie uderzalem w to z myślą "profesjonalnie". Moim zdaniem do amatorskiej uprawy, nie trzeba dużo kombinować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Wiesiu napisał:

@Mr.Squn tam wiatrak masz wciągający i wyciągający powietrze ?

Nie, dwa mieszające. Same wypychaja ciepło przez kominy i dolne wentylację, bo są uchylone zawsze jakieś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wiesiu napisał:

@Mr.Squn ciekawe tylko czy ph gleby się zniżyło po nawozach 

Może tak być.. Przez okres 3,5tyg dosypywalem im dwa razy ziemi, więc może nie ma tragedii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może też być zbyt mały przepływ powietrza i jak temperatura dochodzi po za 30 stopni to trochę duszno roślinkom może być ale nie przejmował bym się tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieję ?

 

Szkoda, że nie ma tutaj od kogo podglądać jak to jest u niego, jaki rozwój tej samej odmiany jest u kogoś innego.. 

 

Jak dobrze pójdzie, mam zamiar postawić drugi namiot takich samych rozmiarów, może wiekszy.

Wejda tam na luzaka 4 donice 10l pod auto, co daje nam 8 donic po 10 l. 

I pytanie do was... Uderzyć w jedną odmianę, czy robić mieszanki?  Jakie szybkie auto polecacie? 

Wiadomo, każda inne geny, każda ma swoje ulubione czynniki naturalne,co za tym idzie, rozwój każdej będzie inny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 każde auto podobnie dochodzi, ja ceniłem sobie OG Kush Auto od Dinafem za moc i jak dla siebie to też różne bym brał odmiany znudzi ci się jedna to palisz drugą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mr.Squn napisał:

Jakie kokosy mniej więcej z in? 

Ktoś się orientuje?  

@Mr.Squn z automatów ściągniesz z 20-30g gdzieś w tym przedziale 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak.. 

Po 4 dniu wyjścia z ziemi, zaczęła robić się czarna.. Dosłownie jakby zgniła. Tylko sęk w tym, że za mokro nie miala. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by raczej robiła się sucha, czyli by szła w kolor żółty.. A zrobiła się czarna, jakby korzeń zgnil.. 

A szkoda, bo ładnie wystrzeliła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Squn możliwe że w ziemi też się jakiś syf trafił jakiś zarodnik patogen czy jakkolwiek to nazwać i zaatakował młodą roślinkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...