Skocz do zawartości
Mr.Squn

[Mr.Squn®] Auto Bubble Gum, White Russian, AK-47 (Femki) Panele Led

Rekomendowane odpowiedzi

bardziej mi się wydaje że coś musiałeś nie tak zrobić i zdechła roślinka, cóż zdarza się nie jednemu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ledy na kijkach slabiutkie sa. Sam kupilem i lipa straszna nie ma jak hps lub cfl. Porzadne ledy kosztuja swoje i przy malych ogrodach po porostu nie kalkuluja sie ( no chyba, ze 360 dni w roku chodza, to tak) Ale trzeba byc juz zagorzalym rolnikiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wiesiu rozwiazanie na 95% kiełkowanie i prawdopodobnie uszkodzony kiełek. Dlatego polecam wszystkim tanie a dobre medium do kiełkowania eazy plug. 5% zostawiam dla uszkodzone nasiono od poczatku nawet przed kiełkowaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, jinu napisał:

Te ledy na kijkach slabiutkie sa. Sam kupilem i lipa straszna nie ma jak hps lub cfl. Porzadne ledy kosztuja swoje i przy malych ogrodach po porostu nie kalkuluja sie ( no chyba, ze 360 dni w roku chodza, to tak) Ale trzeba byc juz zagorzalym rolnikiem 

Skąd wziąłeś? Jak sieć Allegro czy coś podobne, to się nie dziwię, że lipa straszna ?

 

Druga sprawa cfl jeszcze jakoś by przeszło..Niestety hps wyjebalem po 2 dniach z powodu wysokiego zużycia prądu to raz, bo nie mogę sobie na to pozwolić, bo z deka przypał zużycia prądu w takim miejscu,za dużo by pisać,a dwa że hps'em raz miałem przygodę, że ostro poturbowal rośliny. Z mojej czy nie mojej winy, ale to zrobił ^^

Co do ledów to jestem zadowolony, kiełkowanie, wege bez zastrzeżeń. Zobaczymy co zrobią na flo. Będzie lipa to na zimę zmienię zestaw. 

Na ten czas w ciągu 24 h nabija mi niecałe 2,5 kWh przy wersji 18/6. Jest to w granicach normy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły kolejne 2 panele led 200w jeden. 

 

+ żeby nie nudzić się zimą i mieć co oglądać w klaserze zakupiłem dwa nowe nasionka

?

Zobaczymy co z tego będzie ^^

IMG_20190905_180737.thumb.jpg.1bc829f766efc5de529dfa6c1a960442.jpg

 

IMG_20190905_180826.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nawóz na topy? 

Pamiętam kiedyś coś stosowałem od chłopaków z forum (mniejsza w to, nie będę reklamy robić) , zapewne nadal jest i to o wiele więcej możliwości ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Ripen.. Na Out było spoko, nie wiem jak to się przyjmie w boxie.. Poradzi ktoś coś? Tylko to chujostwo znów chemik okropny, jak nie zdąży się wypłukać w ostatniej fazie.. 

?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...