Skocz do zawartości
Mr.Squn

[Mr.Squn®] Auto Bubble Gum, White Russian, AK-47 (Femki) Panele Led

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na to,że jeszcze ok miesiąc czasu, aby doszły do mety zaczynam stosować melase w ilości 1 łyżka na 2,25 l wody,po 50 ml szejku pod korzeń na pierwsze podlanie. 

Niech puchną ^^ 

=====<~~~~

IMG_20190911_182359.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mu jesczcze trochę, ale masz oko ^^  Światło jest pod kontrolą.Niech je konkretnie penetruje ??

 

 

Edytowane przez Mr.Squn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś potrafi określić czas dojścia rośliny z mleczaków na bursztyny? ^^ Mniej więcej, nie chodzi o dokładność co do dnia. 

 

Nigdzie nie ma konkretnej odpowiedzi na moje pytanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nikt, nie określił tego chociaż dla jednej rośliny? Reszta byłaby jako wzór ?

 

Np z przezroczystych na mlecze trwa to 1,5 tyg.. Z mleczny na pół bursztyny trwa 2 tyg itp.. ^^

 

Bo to, że producenci wprowadzają ludzi w błąd, to nic nowego, ale może jest możliwość liczenia wieku rośliny obserwując triochomy i stwierdzenia mniej więcej daty żniw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tester napisał:

no będzie jarania 

To sie jeszcze okarze, te panele to tania chinszczyzna, nie zdziwyl bym sie jak zbierze sam popcorn. Ale obserwujmy dalej, moze cos  z tego bedzie ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po to zeby zebrac ponad 100g zbitego w kamien zielska z jednego krzaka, zamiast marnych 20 gram popcornu ? 


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem, po co piszesz o zbitym w kamień jaraniu w temacie automatów. Jak na auto to będą głazy a nie kamienie ^^

?

A jak byś nie zauważył to nie taka tania chińszczyzna a daje rade i rośliny maja się dobrze, więc po co krytyka @CheMsKuN?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo zadnej krytyki, stwierdzilem poprostu fakt, a Ty sie  niepotrzebnie poczules zaatakowany ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...