Skocz do zawartości
Buk

Ripen pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zastosować Ripen na outdoorze, czy według was jest to mądre posunięcie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo od deszczu, jak będziesz podlewał i będzie padał deszcz to trochę będzie mijało się z celem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no w sumie tak nie pomyślałem o deszczu, ale cóż trzeba będzie zaryzykować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sam twierdził to musiał je podpierać pod koniec kwitnienia bo mu się gałązki pod ciężarem topów łamały 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo można zastosować Curring zielska i jeszcze bardziej smak się poprawi jeśli komuś na tym bardzo zależy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o o tym curringu to nie słyszałem, czyli jednak zastosuje ten Ripen i zobaczę jak on będzie się sprawował 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ripen glownie na out sie nadaje, jesli pogoda moze zruinowac Ci zielsko np. Wtedy podaje sie ripen, zeby przyspieszyc harvest. Ripen nie jest srodkiem ktory jakos znaczaco powiekszy kwiatostany, ale napewno stana sie one bardziej zbite, twardsze. Stosowanie ripena w indor nie ma moim zdaniem sensu, sa inne lepsze (nie koniecznie tansze) srodki, dzieki ktorym mozna uzyskac lepsze wyniki. Co do smaku, po odpowiednim curingu i przy odpowiednim stosowaniu ripenu, smak zielska jest  normalny.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...