Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

aktualnie korzystam z biobizz trypack + cal mag i PK 13/14 z Canna, zapewne jeszcze trochę na tym pociągne bo sporo tego mam, ale nie chcę się ograniczać do jednej marki i w przyszłości chciałbym sobie potestować też inne firmy, jakie zestawy polecacie ? Będę wdzięczny gdyby ktoś zapodał cały pakiet tak, żeby poprowadzić uprawę od początku do końca 😄

Przewija się tyle marek, różnych kombinacji, że ciężko samemu stwierdzić, a nie znam się na tyle, żeby samemu stworzyć jakiś zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo dawaliscie ukorzenniacz ? Osobiście dawałem 2 tyg plagron power roots i Teraz chce zdawać plagron terra grow. Za każdym razem kiedy będę podlewać daje goz woda czy np. 1x tydzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Franek123 napisał:

Jak długo dawaliscie ukorzenniacz ?

różnie

7 godzin temu, Franek123 napisał:

Za każdym razem kiedy będę podlewać daje goz woda czy np. 1x tydzień?

powinno się dawać wtedy kiedy roślina tego potrzebuje, z czasem można wyczuć, jak podawać nawóz to co drugie trzecie podlanie ale to jak piszę zależy od zapotrzebowania rośliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic A powiedz mogę mieszać plagron terra grow z advanced nutrents ph Perfect micro i podlewać razem? Ja osobiście nie widzę przeciwwskazań sprawdzałem czy czasem azot się nie dubluje  ale wolę zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Franek123 napisał:

advanced nutrents ph Perfect micro i podlewać razem?

sprawdź jakie ma składniki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...