Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ale zobacze może geny akurat załapią bo nie było mnie z tydzień na miejscówce, a jak nie to boks i tak będzie odpalony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlałem nawozem z azotem moją roślinkę która miała żółte liście i widać że kolor zielony wraca, czyli azot działa cuda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roślinka to orange bud pod lampami trzymana podlałem ją nawozem Canna Terra Vega podwójna dawka, roślina nie była nawożona wcale i to był błąd bo widać że po podaniu nawozów wraca prawidłowy kolor liści, bo też ziemia stara była na której posadziłem tego orange buda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Znalazłam ziomka, który ma swój sklep wysyłkowy i ma tanie nawozy, zakupiłam Hesi BOOST i Bud Candy Advanced Nutrients, teraz w poniedziałek przyjdzie plagron PK 13/14, są jakieś przeciwwskazania, żeby je wszystkie łączyć? 

Bo słyszałam, że z Canna Boost nie może być jakichś tlenków, Plagron PK ma 13% Water-soluble phosphorus pentoxide (P2O5), 14% water-soluble potassium oxide (K2O) 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bimbrownik no tak, marketing ma swoje prawa ?

dziękuję, będzie mi się spokojniej spać z wiedzą, że nie potruję roślin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bimbrownik "Nie używaj w kombinacji z produktami zawierającymi nadtlenek wodoru (H202)"

Już wszystko sprawdziłam, jest dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bimbrownikjest w preparatach dodających tlenu w hydroponice jak np. Liquid Oxygen

Edytowane przez Gość
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Justyska22 Coco A i B ? piszę że - Dawkowanie:15 do 35ml A + 15 do 35ml B/ 10Litrów

Podłoże nie zawiera żadnych składników pokarmowych, a zatem nawóz mineralny należy dodawać podczas każdego podlewania, aby utrzymać odpowiedni poziom EC (zawartość substancji pokarmowych w substracie).Należy również pamiętać o utrzymaniu odpowiedniego poziomu PH.

 

Wybierz uprawę w ziemi, łatwiejsza  jest dla początkujących 

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...