Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wodny haszysz

                                                  crc54tzkr5oy.jpg

Jedna z najpopularniejszych metod wytwarzania haszyszu z użyciem worków bubble bags. Do produkcji haszu tą metodą potrzebne będzie wiadro około 20 litrów, w które włożymy specjalne torby które posiadają na spodzie drobne sitko o odpowiednich wielkościach. Zestawy toreb składają się od dwóch do siedmiu, a nawet dwunastu worków wkładanych jedna w drugą. Dzięki wielkości ich oczek podczas ekstrakcji sita przepuszczają tylko kryształki o określonych wielkościach.Czym więcej toreb tym różny będzie haszysz pochodzący z konkretnych worków. Będzie się on różnił się smakiem, aromatem i mocą.

                                              bubble_bag_buckets_20_gal_lg_a_hash_oil_bongs_pipes_glass_weed_9a2dc748-ae1f-4f51-80a3-defd7f659967_1024x1024.jpg 

                                                                                                                                   Worki Bubble Bags

Poniżej przedstawiamy filmik jak to mniej więcej powinno wyglądać

Przykładowy filmik pokazujący metodę Bubble Bags 

 

 

Bubbleator

Możesz wykorzystać do tego bubbleator zobacz jak wygląda i jak działa

                                                         Exp.jpg 

                                                                                                                              Mini pralka czyli Bubbleator

Przykładowy filmik pokazujący Bubbleator w praktyce

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to zobaczę jak wyjdzie, bo nie robiłem haszu jeszcze 

Edytowane przez Kielnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz do jakichś plastikowych pojemników nalać wodę, potem rozbić młotkiem lód na kawałeczki ja tak robię

Edytowane przez Filozof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28/06/2019 o 14:58, Szym napisał:

ja zawsze robię metodą bubble bags dobra wydajność i dobry haszyk wychodzi 

A gdzie kupiłeś te wróżki albo taka maszynkę?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@13crew hehe to home made będzie.

Na wiadro 30l robię wieko trochę szersze, w środku otwór z łożyskiem (prawdopodobnie korbą od roweru) i w środku wiadra jeden lub dwa ramiona mieszające, a od gory korbka. Taki amatorki sprzęt ale przyda się też do mieszania nastawów na wino czy bimber ?

Bo w sumie o mieszanie mi chodzi, a do haszu myślę że sprawdzi się lepiej niż mikser. Czytałem o tych pralkach małych i zdania są bardzo podzielone, a kupować żeby użyć 2 razy w roku to nie chce mi się bo i tak mam takich gratów za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...