Skocz do zawartości
Kometa

Jaka dawka oleju ?

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam olej CBD od ziomka 50ml, lecz etykieta się starła i nie wiem ile i jak go dawkować, ktoś podpowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sanczo zgadza się ale długotrwałe branie dużych dawek CBD też może być niekorzystne, najlepiej brać tyle ile producent zaleca 

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jest się uczulonym na cbd, lub jakiś terpen to nie ma się co obawiać większych dawek oleju CBD. Jeśli dostałeś go za free od kolegi to spoko, ale jeśli chodzi o oleje to zdecydowanie RSO a kannabidiol lepiej waporyzować (znacznie wyższa biodostępność bo dostaje się do układu z pominięciem wątroby, która świetnie sobie radzi z neutralizacją CBD...). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CannabisMozzart a mam pytanie zniszczyłem sobie flore bakteryjną przez  cukier i obecnie już rok czasu jestem na diecie low carb, do tego pije soki z kiszonek aby wpuszczać w siebie pożyteczne bakterie, ponoć takie soki z kiszonek są dużo lepsze od probiotyków, mam jakieś już efekty tego ale jeszcze to wzdęcie występuje często brzucha, jak brałem jeszcze przed stosowaniem diety olej CBD taki 5% to czułem znaczną poprawę mimo że nie miałem diety, tylko miałem ataki biegunek takie konkretne nagle, moja teoria jest taka że olej CBD mógł niszczyć patogenne bakterie ale również te pożyteczne stąd te biegunki, wzdęcie też schodziło po cbd ale w ciągu dnia się brzuch pompował ponownie i tak się zastanawiam czy nie spróbować jeszcze raz stosować CBD w mniejszych dawkach może 

Edytowane przez Podróżnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, CannabisMozzart napisał:

kannabidiol lepiej waporyzować

nie rozumiem zbytnio tego jaki kannabidiol lepiej waporyzować, chodzi o CBD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...