Skocz do zawartości
filip1825122@o2.pl

Brązowe włoski, żółte liście we wczesnym stadium kwitnienia

Rekomendowane odpowiedzi

@filip1825122@o2.pl zbite topy są bardziej narażone na pleśń a polecić nie polece bo często to co piszą producenci mija się z prawdą masz przykładowo dwa nasiona takiej samej odmiany to ci mogą wyrosnąć dwa różne krzaki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się już teraz co za rok kupić żeby  być przygotowanym w 110% i nie dość dupy, a odmian jest tyle że głowa boli. Z drugiej strony spoko bo jest w czym wybierać i można kupić co komu przypadnie do gustu pod względem smaku zapachu itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gówniana ziemia(brak prelitu i kokosa krzak lubi mieć pulchna  ziemie  nie może być ubita ) nie wiem czy zrobiłeś jakieś otwory w wiaderku ,możliwe ze za bardzo zbiłeś ziemie i poszedł kikut a nie korzenie,oczywiście spaliłeś ja nawozem (moim zdaniem te błędy przesądziły o tak marnym zbiorze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tester napisał:

@wielkitopek on ma jeszcze jakieś krzaki więc lipy nie będzie ? 

trzeba badziewie od razu pokazywać ziemia nie musi być canna ale trochę perlitu i kokosa warto dodać do sklepówki,mój 1 krzaczek właśnie miał korzeń kikuta bo ziemia była za bardzo zbita i bez perlitu i kokosa 2 uprawa zupełnie inne korzenie które się rozrosły po całej powierzchni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nie gdzie była ale ją usunąłem. Miałem 5 ziarenek z jednego opakowania, 2 roślinki umarły na początku A te 3 co mam teraz (teraz już 2) każda jest inna, jakby zupełnie inne odmiany. Trichomy dojrzewają z czasem czy jak się to odbywa, zależne to jesy od odmiany?są takie które mają tylko białe ?moje panny mają większość białych i praktycznie nie pojawiają się brązowe o co chodzi

Edytowane przez filip1825122@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie ściąć wcześniej roślinek ze względu na pogodę, cały tydzień ma padać, ma być mało  słońca, może ta jedna skoszę co myślicie? Tą z żółtymi liśćmi, boję się że wyjdzie pleśń, zwłaszcza że gdzie nie gdzie trochę miała już, a nie było jeszcze takiej pogody jak w tym tygodniu ma być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...